Banner image

Visi interneto ir televizijos
tiekėjai vienoje vietoje

Pasiūlymai nuo 4.50 Eur/mėn.
Gauti pasiūlymus

Bendradarbiaujame su šiais interneto ir televizijos tiekėjais

4G mobilusis internetas

4G internetas - tai viena moderniausių ir sparčiausių šiuo metu egzistuojančių ryšio technologijų, dengianti visus Lietuvos miestus ir didesnius miestelius bei sparčiai besiplečianti į kaimus. 4G internetas jau dabar yra pasiekiamas didžiajai Lietuvos gyventojų. Tai yra pats sparčiausias ryšys po šviesolaidinio interneto. 4G yra mobilus ryšys, kurį palaiko išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai bei modemai. 4G interneto ryšiu gali būti perduodama ir televizija. Norėdami įsigyti 4G internetą namams, galite rinktis iš dviejų įrangos tipų: mobilaus mažo akumuliatoriumi maitinamo modemo, kurį galima nešiotis su savimi, ir didesnio, elektra maitinamo modemo. Pirmasis yra silpnesnis ir veikia tik per WiFi, antrasis - galingesnis, prie jo galima jungti stacionarų kompiuterį per LAN. 4G interneto planų kaina priklauso nuo to, kokia Jums reikalinga įranga, kokia plane siūlomo interneto greitaveika ir koks duomenų kiekis suteikiamas.

2009 m. pasauliui pristatyta ketvirtoji mobiliojo ryšio technologijos karta. Ji žinoma santrumpa 4G (angl. fourth generation). Nors teigiama, kad ir 3G galimybės Lietuvoje nėra visiškai išnaudotos, šiandien galite naudotis ne tik 4G, bet ir 4G+ interneto ryšiu. Tai – mobiliojo interneto ryšio technologija, kuri greičiu gali prilygti netgi laidinėms alternatyvoms. Taigi, 4G internetas kasdien tampa vis aktualesnis.

Šios technologijos populiarumą labiausiai lemia didžiulės techninės galimybės. Visi, besinaudojantys mobiliuoju interneto ryšiu, puikiai žino, kaip smarkiai gali erzinti lėta, nesklandi transliacija. Būtent 4G internetas leidžia pašalinti šią problemą. Teoriškai šis ryšys gali išvystyti net 150 megabaitų per sekundę greitį. Nors realioji greitaveika yra mažesnė nuo keliasdešimties procentų iki kelių kartų, jos visiškai užtenka sklandžiam, maloniam naudojimuisi internetu.

Šio tipo ryšys idealiai pritaikytas mobiliesiems įrenginiams: išmaniesiems telefonams, planšetiniams, nešiojamiesiems kompiuteriams. 4G internetu galima naudotis netgi televizoriuje – tokiu būdu lengva transliuoti televiziją. Priklausomai nuo turimos įrangos (maršrutizatoriaus), ši technologija paprastai gali pasiekti iki 32 namuose esančių įrenginių. Taigi, toks ryšys puikiai patenkina visų šeimos narių poreikius.

4G internetas vertas dėmesio ne tik dėl greičio, bet ir dėl klientams palankių planų. Šiandien ši technologija pasiekiama beveik visoje Lietuvoje – sunkiau ir brangiau ryšį diegti tik atokiose gyvenvietėse. Dauguma ryšio tiekėjų siūlo itin plačias duomenų siuntimo ribas. Jų dažniausiai užtenka ir tiesioginių laidų transliacijai, ir filmų siuntimui ar tiesioginei peržiūrai, ir dalyvavimui vaizdo konferencijose, ir vaizdo skambučiams, ir paprasčiausiam sparčiam naršymui po interneto svetaines. Naudodami tokį ryšį, galite drąsiai mėgautis netgi aukštos kokybės (angl. HD) vaizdo turiniu.

Dar vienas didelis privalumas, kuriuo pasižymi 4G internetas – tai ypatingas mobilumas. Būtent dėl šios priežasties tokią technologiją verta rinktis daug keliaujantiems žmonėms. Nesvarbu, ar susiruošėte mokytis į bibliotekos skaityklą, ar nusprendėte vasarą praleisti sodyboje – mobilius modemus galite turėti visur, kur pageidaujate. Žinoma, taip pat galima rinktis ir didesnius, tiesiogiai elektra maitinamus modemus, maršrutizatorius – jie puikiai patenkina interneto ryšio poreikius namuose ar darbo vietoje.

Norėdami išsirinkti gerą 4G interneto planą, turėtumėte atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Visų pirma, svarbu teisingai įvertinti savo poreikius. Verta pagalvoti, kokiems veiksmams atlikti dažniausiai naudojate internetą – pavyzdžiui, naujienų skaitymui, filmų peržiūrai ar didelių bylų siuntimui. Nuo to priklauso, koks duomenų siuntimo apribojimas jums labiausiai tinka. Taip pat pasvarstykite, kaip dažnai internetą naudojate ne namuose – tai padės apsispręsti dėl įrangos tipo.

Kadangi 4G internetas gali būti naudojamas ir televizijai transliuoti, pamąstykite, ar nevertėtų įsigyti dviejų paslaugų iš vieno tiekėjo. Tokiu būdu galėtumėte sutaupyti. Jei norite optimalaus varianto, atidžiai įvertinkite ir tiekėjo reputaciją, ir siūlomą interneto greitį, kainą. Visus šiuos veiksnius profesionaliai įvertina „myPlan“ ekspertai. Jei norite greitai išsirinkti ir užsisakyti sau tinkamiausią planą, „myPlan“ pagalba – geriausia išeitis. 

Paveikslėlis
Geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus

Naudinga informacija