Banner image

Geriausi Cgates interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 6,50 Eur/mėn
Gauti Cgates pasiūlymus
myPlan: Visi interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su myPlan ir gaukite Cgates pasiūlymus

Interneto planų pasiūlymai
Interneto + TV pasiūlymai
Televizijos planų pasiūlymai

Gedimai ir techninė pagalba Cgates klientams: 19900

Cgates internetas ir televizija

Cgates internetas ir televizijaCgates – viena stambiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje. Per „myPlan“ pasirinkę šios įmonės paslaugas galėsite džiaugtis ir puikia paslaugų kaina, ir objektyviu patarimu bei greičiausiu įrengimu. Iš gausaus asortimento pasirinktas planas lengvai atitiks jūsų ir šeimos narių poreikius.

Televizija. Šis transliuotojas šiandien jūsų namams siūlo skaitmeninę ir skaitmeninę antžeminę televiziją bei išmaniąją TV. Jei televizorių žiūrite visiškai retai ir jį naudojate „dėl fono“, poreikius puikiai atitiks stabili, pigi skaitmeninės televizijos rūšis. Ji leidžia pamatyti kelias dešimtis lietuviškų ir užsienio programų.

Jei svajojate apie neribotas valdymo ir programų pasirinkimo galimybes, tiekėjas ragina mėgautis skaitmenine išmaniąja televizija. Ji pasižymi tokiais privalumais, kurių negali užtikrinti nė viena kita transliacijos rūšis. Užsisakę šią paslaugą, kasdien galėsite rinktis iš 70-ies ar daugiau kanalų. Norimas laidas galėsite stabdyti, įrašyti ar tiesiog persukti.

Internetas. Padedant „myPlan“ ir Cgates, jūsų namus gali pasiekti šviesolaidinis ir belaidis interneto ryšys. Pastarasis tipas idealus tuo atveju, jei gyvenate ten, kur šviesolaidžio komunikacijos dar neįrengtos. Verslui ir namams taip pat tinka itin patogi paslauga – maršrutizatoriaus nuoma. Ją užsakius, internetas skleidžiamas wi–fi technologija, leidžiančia laisvai naudotis ryšiu per išmaniuosius įrenginius, nešiojamąjį kompiuterį. Priklausomai nuo pasirinkto tipo ir plano, interneto greitis gali siekti 100–600 Mbps.

Dabar galimybės įsirengti puikų šio tiekėjo internetą dar didesnės, kai prie tiekėjo prisijungė prekių ženklas KAVA.

Bendras paslaugų paketas. Cgates televizija ir internetas – sprendimas tiems, kas nori išnaudoti visas pramogų galimybes. Tiekėjas siūlo bendrai įsigyti skaitmeninę ar išmaniąją televiziją ir šviesolaidinį internetą. Paketą galite papildyti ir laidiniu telefono ryšiu, o galutinis paslaugos planas patogiai suformuojamas iš jums aktualiausių kanalų ir pageidaujamos interneto spartos.

Jūsų poreikiai – tai, kas padeda atrasti optimalų paslaugų variantą. Cgates ir „myPlan“ taikomos akcijos leidžia jums pasiūlyti stambius planus už išties prieinamą kainą. Internetas, televizija ar jų derinys, užsakytas pasikonsultavus su profesionaliais rinkos žinovais – sprendimas, kuriuo džiaugsitės daugybę metų. 

Paveikslėlis
Geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus

Naudinga informacija