Visi interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

TEO
Cgates
Mezon
ir kiti tiekėjai

Cgates internetas

Cgates internetasCgates internetas – didele sparta, stabilumu ir planų gausa pasižyminti paslauga. Ja galite naudotis beveik visoje Lietuvoje. „myPlan“ komanda pasiruošusi padėti išsirinkti jūsų lūkesčius puikiai atitinkantį planą. Tinkamai pasirinktas interneto tipas, greitis, kaina, papildomos paslaugos – esminiai kriterijai, garantuojantys sėkmingą užsakymą.

Iš plataus Cgates asortimento galite rinktis įvaurios spartos šviesolaidinio ryšio planus. Šviesolaidinis internetas – šiuolaikiškas sprendimas, leidžiantis mėgautis 50–600 megabitų per sekundę greičiu. Šiam ryšiui modemas nėra būtinas, bet daugumos naudojamas norint naudotis bevieliu ryšiu visuose namuose. Net ir lėtesnės greitaveikos planas yra neribotas. Tai reiškia, kad internetu galite išsiųsti ar parsisisiųsti neribotą kiekį duomenų.

Šviesolaidinis interneto ryšys lengvai pasiekia didžiąją dalį šalies daugiabučių. Juo taip pat galite naudotis kai kuriuose individualių namų kvartaluose. Kreipęsi į „myPlan“, galite greitai sužinoti, ar toks interneto ryšys prieinamas ir jūsų namams.

Šviesolaidinis internetas idealiai tinka verslui. Savo įmonei galite parinkti planą pagal individualius poreikius. Cgates siūlo greitaveiką, siekiančią nuo 50 iki 300 Mbps. Dėl šios paslaugos biurui su tiekėju reikėtų tartis atskirai.

„Cgates“ interneto ryšys didžiojoje šalies dalyje atkeliauja šviesolaidžiu, tačiau patalpose jis dažniausia skleidžiamas naudojant wi–fi technologiją, per specialiai tam pritaikytą maršrutizatorių. Toks sprendimas leidžia išnaudoti šviesolaidžio privalumus per skirtingus įrenginius – nešiojamuosius, planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus.

Verta žinoti, kad šis tiekėjas prieš kelerius metus prisijungė ir didelį prekės ženklą KAVA. Plačios aprėpties Cgates bevielio interneto kokybe kartais galite įsitikinti ir nemokamai. Didžiuosiuose šalies miestuose, viešosiose zonose lengva prisijungti prie šio tinklo.

Jei norite užsitikrinti geriausias ryšio galimybes, patariame įrangą nuomotis arba įsigyti iš „Cgates“. Naujiems bevielio ar šviesolaidinio interneto klientams dažnai siūlomos akcijos. Jų metu pasirinktas interneto planas su įrangos nuoma per mėnesį gali kainuoti 10–20 eurų. Nuolaidos taikomos ir tuomet, jei užsakoma papildoma paslauga.

Daugiausiai sutaupyti galite pasirinkę Cgates pasiūlymą per „myPlan“. Taip galite užsakyti ir su įmone susijungusios Mikrovisatos TV paslaugas. Toks sandoris užtikrina geriausią kainą, o kartais – ir papildomas dovanas. Be to, su mūsų specialistu geriausią planą visuomet rasite greičiau, lengviau ir užtikrinčiau. Spartus, stabilus, nebrangus internetas jūsų namams bei įmonei – tikslas, kurį kartu įgyvendiname nepriekaištingai.

Gaukite geriausius
interneto ir televizijos
pasiūlymus savo adresui

Gauti geriausius interneto ir televizijos pasiūlymus savo adresui
Pvz. Kavoliuko g. 65, Vilnius
Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais ar perduota tretiesiems asmenims be Jūsų asmeninio sutikimo.