Banner image

Raskite geriausią elektros energijos tiekėją savo namams

Sužinokite nemokamai
Atrinksime tik geriausius pasiūlymus
Mūsų paslaugų įvertinimas: 4.8/5
Aptarnavome 105,612 laimingų klientų
Atrinksime tik geriausius pasiūlymus
Mūsų paslaugų įvertinimas: 4.8/5
Aptarnavome 105,612 laimingų klientų

Kodėl galime geriausiai patarti elektros energijos tiekėjo pasirinkimo klausimais?

Šiandien Lietuvoje yra registruota daugiau nei 70 nepriklausomų elektros tiekėjų. Bandymas išsirinkti vieną dažniausiai trunka bent kelis vakarus po darbo naršant po tiekėjų svetaines ir lyginant jų privalumus.

Jūsų nepriklausomas konsultantas

„myPlan“ dirba tam, kad galėtų jums kompetentingai patarti elektros energijos tiekėjų pasirinkimo klausimais. Patikimiausių tiekėjų atranka, įsigilinimas į jų teikiamus pasiūlymus ir reikiamos žinios tiems pasiūlymams suprasti ir pritaikyti jūsų poreikiams yra tai, ką už jus padaro „myPlan“.

Visuomet buvome nepriklausomi. Didžiuojamės išlikdami nešališkais ir orientuodamiesi pirmiausia į jūsų poreikius. Jums nebereikia gaišti laiko asmeniškai kontaktuojant su visais tiekėjais dėl pasiūlymo pateikimo ir sąlygų išsiaiškinimo. Vieno skambučio metu jūs gausite kvalifikuotą konsultaciją ir išsamią informaciją apie elektros tiekimo planus rinkoje, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Nusprendę dėl elektros tiekėjo pirmiausia pasitarti su „myPlan“ specialistais, būsite tikri, jog sužinojote apie geriausiai jums tinkančius pasiūlymus ir sutaupėte dešimtis valandų savo brangaus laiko.

Jums pagalba – nekainuoja

Šiame procese mes veikiame kaip nepriklausomų elektros tiekėjų klientų aptarnavimo padalinys, todėl pajamas gauname iš jų. Na, o pasiūlymai, kuriuos pateikiame – niekuo nesiskiria nuo tų, kuriuos jūs gautumėte tiesiogiai užklausę kiekvieno iš tiekėjų. Tam tikrais atvejais netgi galime pasiūlyti geresnes sąlygas, nei gautumėte į tiekėją kreipdamiesi tiesiogiai.

Patarsime, kaip vertinti tiekėjų pasiūlymus

Pasirinkti tiekėją ar savarankiškai palyginti jų siūlomus planus – nėra paprasta. Planai sukurti orientuojantis į skirtingus vartotojų poreikius ir dažnai turi papildomas vertes, kurias tarpusavyje tinkamai palyginti gali prireikti ir specifinių žinių.

Tokiu atveju svarbiausia aiškiai suprasti savo poreikius ir tuomet lyginti jums aktualius parametrus. Juos išsigryninti jums padėsime mes, o kartu ir pateiksime aktualių pasiūlymų alternatyvas palyginimui. Įsigilinę į jūsų situaciją patarsime, kaip juos protingiausia vertinti.

Susipažinti su tuo, kaip gali skirtis elektros tiekėjų siūlomi paslaugų planai galite čia.

Tik patikimi tiekėjai, kurių pasiūlymus verta svarstyti

Kuo laisvesnė rinka - tuo daugiau joje tuščių pažadų. Mes kruopščiai tikriname ir atrenkame savo partnerius, taip sutaupydami dar daugiau jūsų laiko ir užtikrindami, jog jums bus suteiktos žadamos paslaugos. Dirbame tik su tiekėjais sugebančiais išpildyti savo klientų lūkesčius.

Daugiau apie pagrindinius elektros tiekėjus rasite čia

Pokytis nėra sudėtingas – elektros tiekimo sutartis perrašysite lengvai

Jei nusprendėte pakeisti tiekėją ar atnaujinti sutartį su esamu – mes jums padėsime sutarties perrašymo klausimais. Daugiau apie tai, kaip perrašyti sutartį pas esamą ar naują tiekėją rasite čia.

„myPlan“ – greičiausias būdas rasti sau geriausią elektros energijos tiekėją.

Paveikslėlis
Geriausi elektros energijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus