Visi interneto ir televizijos tiekėjai Klaipėdoje

TEO
Cgates
Mezon
ir kiti tiekėjai

Plačiajuostis internetas Klaipėdoje

Interneto pasiūla Klaipėdoje – didžiulė. Ji leidžia lengvai pasirinkti ryšį, idealiai atitinkantį įvairiausius norus. Jei ieškote stabilumo, o internetu naudojatės nedaug, verta pagalvoti apie DSL technologiją. Toks tinklas pasiekia ir rajono vienkiemius, ir privačių namų kvartalus. Privalumų šis ryšys turi pakankamai, kad visuomet išlaikytų solidžią paklausą.

Uostamiestyje veikia keli DSL interneto tiekėjai. Jų pasiūlymai užtikrina panašias kokybines savybes. Šio tipo plačiajuostis internetas pasižymi ypatingu sklandumu. Vienu metu galite drąsiai kalbėtis laidiniu telefonu ir, pavyzdžiui, siųstis šventės nuotraukas. Toks internetas veikia stabiliai nepriklausomai nuo tinklo apkrovos, todėl naršyti galite bet kuriuo paros metu.

Plačiajuostis internetas Klaipėdoje yra geriausias pasirinkimas vertinantiems praktiškumą ir patogumą. Tokio ryšio įvedimui nereikia papildomų kabelių. Jeigu jau naudojatės telefonijos paslauga, tereikia maršrutizatoriaus. Jis bevieliu būdu gali internetą namams skleisti ir be kompiuterius siekiančių laidų.

Dar vienas paslaugos privalumas yra saugumas. Įsivedę tokį internetą, turėsite privačią prieigą prie tinklo. Daugiau rizikos būna pasirinkus bevielį ryšį, tačiau ji nesunkiai pašalinama tinkamai paruošus maršrutizatorių. Jei norite pasirūpinti privatumu, telefonijos laidai internetui gali būti geriausias sprendimas.

Tuos, kuriuos domina plačiajuostis internetas Klaipėda gali pradžiuginti ir nedidele kaina. Interneto diegimas per telefonijos kabelius yra pigiausias sprendimas tiekėjams. Susidurdami su mažomis sąnaudomis, tiekėjai gali pasiūlyti patrauklias kainas savo klientams. Stabilus interneto ryšys, užsakytas kartu su namų telefonijos paslauga, per mėnesį Klaipėdoje kainuoja apie keliolika eurų.

Plačiajuostis internetas pasižymi geru pasiekiamumu. Telefonijos tinklai padengia visą miesto plotą, o interneto diegimui naudojama jau suformuota infrastruktūra. Šviesolaidinis ar belaidis internetas individualių namų gyventojams kelia nemažai techninių iššūkių, su kuriais DSL ryšio naudotojai tiesiog nesusiduria. Vertinant naujos technologijos įrengimo kainą ir funkcionalumą, plačiajuostis ryšys dažnai  yra pigiausias.

Tokios rūšies interneto planas gali užtikrinti 4–19 Mbps greitaveiką. Mokėti už paslaugą mažiau gyvenantiems Klaipėdoje padeda ne tik kuklesnis duomenų siuntimo greitis. Plačiajuostis internetas kainuoja pigiau pasinaudojus akcija įvedimui, maršrutizatoriaus nuomai, sutarties galiojimo terminui. Norėdami rasti pigiausią ir praktiškiausią tokio interneto pasiūlymą, palikite kontaktinius duomenis „myPlan“ svetainėje. Su jumis susisiekęs specialistas įvertins technines diegimo galimybes ir padės apsispręsti dėl jums labiausiai tinkančio plano.

Gaukite geriausius
interneto ir televizijos
pasiūlymus savo adresui

Gauti geriausius interneto ir televizijos pasiūlymus savo adresui
Pvz. Kavoliuko g. 65, Vilnius
Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais ar perduota tretiesiems asmenims be Jūsų asmeninio sutikimo.