Banner image

Visi interneto ir televizijos
tiekėjai Kaune

Pasiūlymai nuo 4.50 Eur/mėn.
Gauti pasiūlymus

Bendradarbiaujame su šiais interneto ir televizijos tiekėjais

Internetas Kaune

Internetas Kaune džiugina vartotojus - tai puikiai išplėtota infrastruktūra ir daugybė akcijų dėka tiekėjų konkurencingumo. „Teo“, „Cgates“, „Init“ ir kiti, tiekia įvairias duomenų perdavimo paslaugas kokybiškai ir greitai. Interneto tiekėjai Kaune žino, jog tiek bevielis, tiek kabelinis ryšys jau tapo savotiška gyvenimo dalimi, todėl siūlo jums įsivesti pažangiausios technologijos interneto ryšį greitai ir be didelių investicijų. O kur dar akį traukiančios akcijos! Internetas Kauno rajone – taip pat lengvai prieinamas. Itin kokybiškos paslaugos už žemą kainą, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. "myPlan" padės jums rasti optimalų kainos ir kokybės santykį, bei sparčiau ir sklandžiau įsidiegti paslaugas. Susisiekę su mumis gausite geriausią pasiūlymą pritaikytą jūsų galimybėms.

Pigiausias internetas Kaune

Kaina yra vienas esminių dalykų, lemiančių apsisprendimą rinktis vieno ar kito tiekėjo paslaugas. Reikėtų žinoti, kad pigiausias interneto ryšys ne visuomet yra geriausias pasirinkimas. Norėdami sumažinti kainą, tiekėjai neretai sumažina paslaugos kokybę. Tačiau tokios rizikos galite ir išvengti. Pasitarę su „myPlan“ specialistais, sužinosite, kuris pigiausias internetas pasižymi ne tik gera kaina, bet ir kokybe.

Pigiausias pasiūlymas dažnai suformuojamas siūlant lėtesnį ryšį arba senesnę technologiją. Tokius variantus verta rinktis, jei internetu naudojatės retai ir mažai. Kitu atveju geriausias pasirinkimas – galingesni planai akcijų metu. Pavyzdžiui, šiandien šviesolaidinė ir mobili interneto technologija Kaune siūlo išskirtinį greitį, stabilumą, saugumą. Toks pigiausias internetas džiugins be jokių rūpesčių. Iš to paties tiekėjo pasirinkę papildomų paslaugų (pvz., televiziją) ar pasirašę ilgiau galiojančią sutartį, sutaupysite dar daugiau. Tokiu atveju pigiausias pasiūlymas leis mėgautis maksimalia nauda.  

Geriausias internetas Kaune – kuris variantas optimaliausias?  

Naudojantis „myPlan“ ekspertų paslaugomis, geriausias internetas Kaune pasiekiamas greitai ir labai paprastai. Jei norite optimalaus kokybės ir kainos santykio, tiesiog įvertinkite pagrindinius kriterijus. Visų pirma reikėtų atsižvelgti į technologines galimybes. Jos nulemia interneto tipą. Pavyzdžiui, jei daug keliaujate, labiausiai verta rinktis mobilųjį „4G“ internetą. Jei internetu naudojatės tik namuose, galite užsisakyti modernų šviesolaidį ar kito tipo interneto ryšį. Internetas gali būti tiekiamas ir kartu su televizija, todėl galite iškart ieškoti kompleksinės paslaugos.

Pasirinkę reikiamą tipą, apgalvokite pageidaujamas greičio ribas. Šias gaires svarbu žinoti tam, kad vėliau nenusiviltumėte duomenų atsiuntimo trukme. Įvertinkite, kiek žmonių naudosis internetu, kokiam tikslui juo bus naudojamasi (pavyzdžiui,tik naršymui, filmų siuntimui ar žiūrėjimui tiesiogiai, tiesioginėms laidų transliacijoms ir kt.)). Svarbus ir įrenginių, naudojančių bevielį ar laidinį ryšį, skaičius. Nepamirškite, kad duomenų siuntimo greitis iš užsienio ir Lietuvos gali skirtis. Taip pat svarbu, ar pageidaujate neriboto duomenų siuntimo. Jei interneto ryšys reikalingas tik minimaliai – naujienų apžvalgai, elektroninio pašto tikrinimui, galite rinktis riboto siunčiamų duomenų kiekio pasiūlymą.

Tam, kad rastumėte patraukliausią kainą, įvertinkite, kas ją lemia. Geriausias internetas Kaune patenkins visus lūkesčius, jei pasidomėsite sutarties trukme ir įrengimo mokesčiais (jie taikomi ne visuomet). Įsidėmėkite, kad kainą gali koreguoti ir maršrutizatoriaus, priedelio įsigijimas arba nuoma, įrengimo medžiagų (pavyzdžiui, laido) sąnaudos ir kortelės palaikymo mokesčiai.

Interneto tiekėjai Kaune 

Visi interneto tiekėjai Kaune siūlo skirtingas sutarties sąlygas. Prieš apsisprendžiant rinktis vieną ar kitą pasiūlymą, būtina pasidomėti, ar pasirašoma terminuota, ar neterminuota sutartis. Verta žinoti, kad pastarojo tipo sutartys paprastai kainuoja daugiau. Pasirinkus tokią sutartį, dažniausiai mokamas ir interneto  įrengimo mokestis.

Interneto paslaugos Kaune su terminuotomis sutartimis taip pat turi savų niuansų. Pavyzdžiui, pasirinkę tokį variantą ir nusprendę jį nutraukti anksčiau nurodyto termino, turėsite padengti tų mėnesių, kuriais naudojotės internetu, skirtumą tarp nuolaidos ir pilnos kainos. Be to, nutraukus terminuotą sutartį interneto tiekėjai Kaune dažniausiai nurodo sumokėti ir įrengimo mokesčius.

Kadangi tarp sutarčių tipų yra esminių skirtumų, verta gerai apgalvoti abu variantus. Vieno sprendimo, kuris tiktų visiems, nėra. Todėl sprendimui įtakos turi ir papildomos aplinkybės. Pavyzdžiui, keičiant gyvenamąją ar darbo vietą, verčiau sudaryti sutartį su pastate jau įvesto interneto ryšio tiekėjais. Jie neretai pasiūlo patrauklesnę kainą, sąlygas. Kitu atveju interneto paslaugos Kaune gali kainuoti brangiau. 

Internetas Kauno Rajone

Interneto tiekėjo pasirinkimas priklauso ir nuo vietovės. Savaime suprantama, kad internetas Kauno rajone gali skirtis nuo esančio miesto centre. Jei konkrečiame name jau seniai teikiama telefono ryšio paslauga , interneto įvedimas yra ypač paprastas. Siekiant sutaupyti, tam panaudojami senieji telefono linijų tinklai. Jais pradedamas tiekti plačiajuostis „xDSL“ interneto ryšys.

Naujesnės statybos namuose dažniausiai telefono linijos nebenaudojamos. Tokiais atvejais įrengiamas „WiFi“ – bevielis interneto ryšys.  Internetas Kauno rajone, naujame pastate atsiranda dėl netoliese veikiančios antenos, gaudančios signalą iš bokšto. Šį signalą priimama prie namo pritvirtinta speciali antena, kuri perduoda jį patalpose esančiam maršrutizatoriui.  Pastarasis paskirsto ryšį įrenginiams.

Antruoju atveju tiekiamas modernus mobilusis ryšys „4G“. Jis gali būti kiek mažiau stabilus, bet spartus. Rinktis galima ir ribotą, ir neribotą „4G“ variantą. Bet kuris jų ypatingai gerai veikia planšetiniuose ir paprastuose nešiojamuose kompiuteriuose, mobiliuosiuose išmaniuosiuose telefonuose. Taigi, interneto tipo pasirinkimas priklauso nuo konkrečių kiekvieno žmogaus poreikių ir techninių galimybių. Jas įvardyti ir įvertinti padės „myPlan“ ekspertai.

Šviesolaidis internetas Kaune

Šviesolaidis internetas užtikrina patogią, smagią kasdienybę daugybei kauniečių. Nusprendus įsivesti šį ryšį naujuose namuose ar tiesiog pakeisti tiekėją, tinkamo pasiūlymo paieška gali užtrukti. „myPlan“ komanda puikiai žino, kuo pasižymi geriausias šviesolaidžiu sklindantis internetas Kaune. Jei trokštate nepriekaištingo ryšio, pasinaudokite šiuo trumpu pasirinkimo gidu ir išsakykite pageidavimus konsultantui.

Idealus internetas – tai pigi, greita, sklandi duomenų sklaida. Būtent šviesolaidinis ryšys užtikrina visus šiuos privalumus. Pažangiausia interneto tiekimo technologija leidžia siųsti ir siųstis turinį be jokių apribojimų. Vertinant aukštą kokybę, naudojimosi laisvę, šviesolaidis ryšys yra pigiausias. Priklausomai nuo plano, šviesolaidis Kaune per mėnesį gali kainuoti nuo kelių iki keliolikos eurų.

Didžiausia kaina mokama už ypatingai greitą duomenų sklaidą. Kai kurie tiekėjai siūlo ir 1 Gb per sekundę greitį Lietuvoje bei užsienyje. Toks planas be nuolaidos kainuoja daugiau nei 20 eurų. Jis idealiai tinka namams, kuriuose per kelis įrenginius aktyviai žiūrimi filmai, žaidžiami kompiuteriniai žaidimai, naudojamasi internetinės televizijos privalumais.

Geriausias interneto ryšys Kaune gali būti ir mažesnės greitaveikos. Galite rinktis planą, kuriame siūlomas 600 Mbps greitis, nepriklausomai nuo šalies. Jei ieškote aukso vidurio, poreikiams patenkinti puikiai tiks ir 300 Mbps interneto greitaveika. Tokios paslaugos paprastai kainuoja iki 15 eurų per mėnesį.

Jei norite, kad šviesolaidis internetas jums kainuotų kuo mažiau, pasinaudokite akcija. Kaune tiekėjai dalį paslaugų siūlo ir nemokamai – pavyzdžiui, dažnai nieko nekainuoja ryšio įvedimas, plano keitimas, įrangos nuoma. Vertindami tokias galimybes sutaupyti, lengvai atsirinksite, kuris paslaugos planas yra pigiausias.

Stabiliam interneto tiekimui reikalingas kokybiškas šviesolaidis Kaunas šiuo atžvilgiu vertas pagyrimo. Optiniais kabeliais apraizgyti visi mikrorajonai, todėl spartus internetas veikia beveik kiekviename daugiabutyje. Žinodami jūsų adresą, „myPlan“ konsultantai įvertins, kuris tiekėjas siūlo patogiausios trukmės sutartį, pageidaujamą ryšio spartą ar papildomas paslaugas.

Kaunas pasižymi didele pasiūla – čia šviesolaidis internetas gali būti ir įspūdingos spartos, ir užtikrinantis tik pagrindines naršymo funkcijas. Aiškiai žinodamas jūsų lūkesčius, „myPlan“ konsultantas padės atrasti tobulą planą nė nespėjus pasimėgauti arbatos puodeliu. Laiką, kurį sugaištumėte skirtingų tiekėjų ir pasiūlymų analizei, netrukus galėsite praleisti gerokai maloniau – išmėgindami privalumus, kuriuos suteikia naujasis jūsų internetas.

Plačiajuostis internetas Kaune

Interneto diegimo galimybės laikinojoje sostinėje atitinka visus vartotojų lūkesčius. Jei gyvenate pačioje miesto širdyje ar pakraštyje, kur tiesti naujus tinklus – brangu ir sudėtinga, ryšio svajones lengvai išpildys plačiajuostis internetas. Modernusis Kaunas gali didžiuotis ne vienu tiekėju, užtikrinančiu stabilų ir saugų dsl ryšį. Tai – itin praktiškas sprendimas, leidžiantis nevaržomai naudotis laidiniu telefonu ir patogiai naršyti internete.

Priešingai nei senesnė dial–up technologija, DSL internetas suteikia galimybę laisvai naudotis abiem ryšio formomis. Kol kalbate fiksuotu telefonu, namiškiai gali siųstis norimą informaciją – ryšys išlieka stabilus. Tai pasiekiama interneto ir balso duomenis perduodant skirtingais dažniais. Žinoma, abi paslaugos nėra privalomos – Kaune galite rinktis ir tik namų telefoniją arba tik DSL internetą. Bendras užsakymas dažniausiai yra tiesiog pigiausias variantas.

Tokios rūšies internetas visuomet veikia vienodai sklandžiai. Jo nepaveikia įprasti trukdžiai, atsirandantys dėl didelės tinklo apkrovos. Tiems, kurių tikslas – spartus plačiajuostis internetas Kaunas iš kitų miestų nesiskiria. Čia galite naudotis tokia pačia telefonijos kabelių greitaveika, siekiančia iki 19 megabitų per sekundę. Kukliausias planas siūlo 4 Mbps duomenų siuntimo greitį.

Spręsdami, kuris iš pasiūlymų yra geriausias, atkreipkite dėmesį į sutarties tipą, kainą. Tiekėjai paprastai siūlo pasirašyti 12, 24 mėnesių terminuotą arba neterminuotą sutartį. Pasirašius ilgiau galiojančią sutartį, plačiajuostis internetas kainuoja mažiau. Tokiu atveju pritaikoma akcija ryšio įvedimui arba įrangai. Sumažėti gali ir papildomų privalumų – antivirusinės apsaugos, duomenų saugyklos kaina.

Šiandien plačiajuostis internetas Kaune pasiekiamas labai paprastai. Tai ypač geras pasirinkimas individualiems namams, nes kitų tipų ryšys (belaidis, šviesolaidinis) padengia ne visą miesto plotą. Jei nesisiunčiate didelio kiekio duomenų, stabilus DSL internetas gali būti pigiausias sprendimas.

Laikinojoje sostinėje internetu telefonijos tinklais rūpinasi keli tiekėjai. Tam, kad jūsų namuose veiktų geriausias ryšys, verta pasitikslinti, kaip sparčiai įmonės taiso gedimus, kokias papildomas paslaugas siūlo. Visus kokybės, kainos veiksnius puikiai išmano pasiūlymą pateikiantis „myPlan“ darbuotojas. Tinkamiausias DSL plačiajuostis internetas – svarbus sprendimas, dėl kurio su konsultantu galite tartis drąsiai. Ryšio galimybes Kaune įvertinus atsakingai, beliks apsispręsti, kokią kasdienę užduotį internetas palengvins šiandien.

Bevielis internetas Kaune

Belaidis internetas Kaune – puiki išeitis tiems, kurių netenkina įprasto, kabeliais tiekiamo ryšio privalumai. 4G paslauga šiandien suteikia galimybę naršyti internete be jokių apribojimų ir namuose, ir mieste. Skirtingi tiekėjai užtikrina, kad toks internetas būtų pasiekiamas visur. Plati pasiūla, skubėjimas įsigyti ryšį kartais tampa nuostolingų klaidų priežastimi. Jų išvengsite įvertinę skirtingus pasiūlymų aspektus arba patikėję geriausių planų atranką „myPlan“.

Netinkamas greitis. Mobilusis interneto ryšys kasdien tampa vis populiaresnis. Didelė paklausa tiekėjus skatina tobulinti tinklo aprėptį ir siūlyti optimalią greitaveiką. Skubėti renkantis spartą tikrai neverta. Namams skirtas wifi ryšys gali siekti ir 1, ir 150 Mbps greitį. Pasirinkę per lėtą ryšį, kasdien susidursite su nepatogumais. Ieškodami, kuris belaidis internetas geresnis, vėl užtruksite. Geriausias būdas išvengti rūpesčių – pasitarti su specialistais ir iš anksto įvertinti, kokia greitaveika atitiks jūsų ir namiškių poreikius.

Klaidingas tipas. Kaune puikiai veikia mobilus, skirtas kelionėms ar naršymui mieste, ir bevielis namų interneto ryšys. Jei didžiąją laiko dalį praleidžiate kelyje, naudojatės internetu paskaitose ar darbe, geriausiai tiks mažas nešiojamasis modemas. Internetas namams veikia konkrečiu adresu arba galima jį išsivežti su savimi. Čia patogiausia naudoti ir didesnį modemą, maršrutizatorių.

Ribotos galimybės. Jei pasirenkamas belaidis internetas Kaunas patenkina skirtingus naudojimosi poreikius. Savo patogumui galite rinktis ribotą ir neribotą planą. Jei aktualus pigiausias variantas, ieškokite fiksuoto paslaugos mokesčio ir atsisiunčiamų duomenų dydžio limito. Neribotas internetas leidžia laisvai siųstis informaciją, žiūrėti internetinę televiziją.

Per maža kaina. Pigus belaidis internetas – gana dažna klaida. Galutiniame etape žmonės nuskriaudžia save bandydami sutaupyti. Tiekėjai laikinojoje sostinėje siūlo ryšį už 5–30 eurų per mėnesį. Interneto kainą Kaune sudaro aktyvavimo mokestis, reikiamos greitaveikos užtikrinimas, modemo, maršrutizatoriaus nuoma. Jei norite mokėti mažiau, pasidomėkite, kur siūloma gera akcija. Nuolaidos taikomos išties aktyviai, todėl verta periodiškai peržvelgti tiekėjų pasiūlymus ir įsitikinti, kad pasirinktas planas yra geriausias kokybės atžvilgiu ir pigiausias.

„myPlan“ konsultantai puikiai išmano galimybes, kurias suteikia belaidis internetas. Tam, kad greitas, patogus, stabilus ir nebrangus internetas pasiektų jus, tereikia palikti kontaktinę informaciją. Patikimo tiekėjo pasiūlymą, kurio pavydėtų visas Kaunas, su mumis atrasite lengvai ir be šių klaidų rizikos. 

Taip pat užpildykite formą jeigu jūs domina internetas: Giraitėje, Lapėse, Domeikavoje, Raudondvaryje, Ringauduose, Užliedžiuose, Rokuose, Mastaičiuose, Gervėnupyje, Ramučiuose, Rudaminoje, Kulautuvoje, Vaišvydavoje, Vijūkuose, Noreikiškėse, Sargėnuose, Šilainiuose, Drąseikiuose, Užliedžiuose

Paveikslėlis
Geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus

Naudinga informacija