Visi interneto ir televizijos tiekėjai Klaipėdoje

TEO
Cgates
Mezon
ir kiti tiekėjai

Bevielis internetas Klaipėdoje

Interneto poreikis Klaipėdoje didelis visus metus. Jis ypatingai išauga vasarą – gyventojai leidžiasi į keliones, keliasi į užmiesčio sodybas. Tuomet belaidis internetas pasižymi didžiausia nauda. Laidinės technologijos pasiekia ne visą uostamiesčio teritoriją, o wifi įrengimas leidžia mėgautis ryšiu kur bebūtumėte. Ieškant idealios paslaugos, reikėtų įvertinti ryšio naudojimo aplinkybes, kokybinius rodiklius, kainą.

„myPlan“ partneriai klaipėdiečiams siūlo rinktis bevielį internetą dviem atvejams: naudojimuisi namuose ir už namų ribų. Mobilusis interneto planas su nešiojamuoju modemu – tobulas pasirinkimas tiems, kas daug laiko praleidžia keliaudami, mielai naršo mieste. Tokiam 4G internetui reikalingas tik nedidelis, lengvas modemas, prijungiamas prie išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Neretai pigiausias sprendimas yra šį įrenginį nuomotis, o ne pirkti.

Jei reikalingas namų belaidis internetas Klaipėda tinka ir kitokiam sprendimui. Užmiestyje, individualių namų kvartaluose įrengiamos specialios stacionaraus ryšio antenos ir siųstuvai. Paprastai jų paruošimu rūpinasi stambieji interneto tiekėjai. Antena pagaunamas internetas namams – pakankamai stabilus, greitas. Tam, kad ryšys būtų geriausias, reikėtų užtikrinti, kad tarp siųstuvo ir antenos nebūtų kliūčių.

Bevielės technologijos internetas turi būti tiekiamas naudojant patikimą, pažangią įrangą. Jei nusprendėte namuose įsirengti maršrutizatorių, kokybei pasiekti pigiausias gali būti netinkamas. Kuo galingesnį maršrutizatorių įsigysite ar nuomositės, tuo sklandžiau, sparčiau veiks bevielis ryšys. Dėl įrangos galite pasitarti su tiekėjais – kokybiškas mobilus ar namų belaidis internetas yra jų tikslas.

Greitaveikos atžvilgiu Klaipėda nuo kitų miestų nesiskiria. Mieste ir užmiestyje belaidis ryšys gali siekti apie 100 Mbps. Jei ieškote mobilios paslaugos, pasidomėkite duomenų siuntimo limitu. Jį viršijus, internetas gali sulėtėti. Įvertinkite, koks duomenų siuntimo apribojimas geriausias jums. Jei internetu naudojatės vieni ir nedaug, gali užtekti ir ribotų duomenų. Namams, kuriuose yra daugiau naudotojų ar internetas naudojamas intensyviau, rekomenduojamas neribotų duomenų planas.

Klaipėdoje belaidžio interneto tiekėjai paslaugas teikia pakankamai skirtingomis kainomis. Skirtumai tampa akivaizdūs, kai taikoma akcija. Ilgesniam sutarties terminui paprastai siūloma didesnė nuolaida. Kaina priklauso ir nuo aukščiau išvardytų ypatybių.

Belaidis internetas Klaipėdoje dažnai yra racionalus sprendimas, kai nėra pravesto šviesolaidžio. „myPlan“ padeda laiku pamatyti didžiausias akcijas, įvertinti techninius paslaugų niuansus ir pasirinkti planą, kuriuo būtų užtikrintas reikiamų savybių belaidis internetas. Padedant mūsų konsultantui, internetas iš sudėtingo paieškos proceso pavirs malonia realybe ypač greitai.

Gaukite geriausius
interneto ir televizijos
pasiūlymus savo adresui

Gauti geriausius interneto ir televizijos pasiūlymus savo adresui
Pvz. Kavoliuko g. 65, Vilnius
Pateikta informacija nebus naudojama reklamos tikslais ar perduota tretiesiems asmenims be Jūsų asmeninio sutikimo.