Banner image

Visi interneto ir televizijos
tiekėjai vienoje vietoje

Pasiūlymai nuo 4 Eur/mėn.
Gauti pasiūlymus

Bendradarbiaujame su šiais interneto ir televizijos tiekėjais

Navigacija puslapyje:

Internetas namams

Namai be interneto šiandien – tikra retenybė. Ryšys tiesiog būtinas kasdieniam bendravimui ir pramogoms. Ypač palankiomis sąlygomis internetą namams galite įsirengti naudodamiesi „myPlan“. Patikimi skirtingų miestų tiekėjai garantuoja aukščiausią paslaugų kokybę, o stipriai parengti specialistai pasirengę atrinkti geriausius pasiūlymus pagal individualius jūsų poreikius.

Miestas ir adresas. „myPlan“ bendradarbiauja su patikimais populiariausiais tiekėjais, internetą siūlančiais visoje Lietuvoje. Vilnius, Kaunas ar kiti miestai pasižymi skirtingomis techninėmis galimybėmis. Be to, priklausomai nuo miesto kartais skiriasi ir to paties tiekėjo siūlomi planai. Tikslus jūsų adresas padeda iškart atrasti būtent jums prieinamas interneto paslaugas.

Namo tipas. Interneto tiekimo įmonės orientuojasi į skirtingus klientus. Vienos paslaugas teikia tik daugiabučiams, kitos – ir individualiems namams. Nuo šios ypatybės gali priklausyti galutinė interneto kaina. Svarbu ir tai, kad namų tipai sufleruoja apie pasiekiamas technologijas. Pavyzdžiui, nuosaviems namams užmiestyje lengviausiai prieinamas bevielis arba plačiajuostis interneto ryšys.

Internetas namams

Naudojimosi ypatumai. Jei dažniausiai naršote naudodami išmanųjį telefoną ar kitą mobilų įrenginį, geriausias pasirinkimas – belaidis internetas. Toks mobilus ryšys puikiai tinka, jei prie tinklo prisijungiate mieste, keliaudami.

Jei pasirenkamas mobilusis internetas namams, reikėtų iš anksto aptarti galimus duomenų siuntimo limitus. Jie paprastai siekia nuo keliasdešimties iki kelių šimtų gigabaitų per mėnesį. Tam tikras planas gali būti ir neribotas. Tokius planus namams, be dabartinės ir laikinosios sostinių, neretai siūlo Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys bei kiti didmiesčiai.

Greitaveika. Kiekvieni namai turi savitus poreikius interneto spartai. Greičiausias šiuo metu – šviesolaidinis tinklas. Nuo jo dažnai nedaug atsiliek 4G LTE  interneto ryšys. Privatiems klientams dažniausiai siūlomi planai nuo kelių iki 600 Mbps. Kai kur ryšio sparta siekia ir 1 Gbps.

Kaina. Internetas gali kainuoti nuo kelių iki keliasdešimt eurų per mėnesį. Kaina priklauso nuo technologijos, reikiamos įrangos, greitaveikos ir kitų veiksnių. Namų naudotojams tiekėjai dažnai taiko nemažas nuolaidas. Pigiausias pasiūlymas paprastai siūlo mažiausią greitaveiką, tačiau akcijos metu galite užsakyti išties spartų ir stabilų ryšį.

Interneto ryšio tipas. Visi aukščiau išvardyti pasirinkimo veiksniai nulemia, koks interneto tipas jums yra geriausias. Priklausomai nuo techninių, finansinių galimybių ir poreikių, savo namams galite rinktis bet kurį ryšio tipą – mobilųjį, plačiajuostį, šviesolaidinį. Verta atsiminti, kad internetas jūsų kompiuterį arba kitą įrenginį gali pasiekti dviem keliais: per laidus arba bevieliu (wi–fi) būdu.

Šviesolaidinis namų internetas

  • Apibendrinant kiekvieno tipo ypatybes, pigiausias internetas nebūtinai yra pats lėčiausias. Pavyzdžiui, šviesolaidinis interneto ryšys – vienas moderniausių, saugiausių, sklandžiausių ir sparčiausių. Ši patikima technologija paplitusi gana plačiai, todėl tai – patogus pasirinkimas daugeliui daugiabučių namų gyventojų. Šviesolaidinis internetas gali pasiekti ir individualių namų gyventojus – kaip jau minėta, tai priklauso nuo tiekėjų galimybių.

Plačiajuostis

  • Plačiajuostis internetas yra taip pat plačiai naudojama, bet senesnė technologija. Dėl vyriausybės vykdyto plėtros projekto ji pasiekia daugumą Lietuvos vietų. Toks ryšys yra stabilus, tačiau lėtesnis. Neretai jis yra brangesnis nei šviesolaidinis. Tai – geras pasirinkimas, jei gyvenate atokesnėje šalies vietovėje.

Mobilusis

  • Mobilusis (4G) interneto ryšys šiandien išgyvena aukso amžių. Dabar jį galite rinktis ne tik naršydami mieste ar kelionių metu, bet ir namuose. Ši technologija perduoda duomenis nuo lauke esančio specialaus siųstuvo iki signalą priimančio įrenginio (arba išorinės stiprinimo antenos). Mobilaus interneto galimybės kartais nėra tokios įspūdingos, kaip šviesolaidinio, nors neretai gali jį ir nurungti. Tai – geriausias sprendimas, jei kiti ryšio tipai yra per brangūs, nepasiekia jūsų namų ar tiesiog neužtikrina pageidaujamo greičio.

Bevielis (belaidis)

  • Bevieliu (wi-fi) ryšiu galite naudotis pasirinkę konkretų šviesolaidinio ar plačiajuosčio interneto planą. Taip pat būtinai pasirūpinkite maršrutizatoriumi, kuris užtikrins nevaržomą interneto prieigą į visus įrenginius. Jeigu įrangą gausite nemokamai – tai bus bene pigiausias pasirinkimas, o interneto greitį pasirinksite pagal savo poreikius bei finansines galimybes.

Namų interneto pasiūlymai

Per „myPlan“ užsakomas internetas namams padeda sutaupyti brangaus laiko bei energijos. Čia galite gauti visą informaciją apie jus dominantį pasiūlymą, atrasti patikimiausius tiekėjus, pasinaudoti ypatingomis nuolaidomis. Su profesionalo pagalba pasirinktas internetas – tai paslauga, kuri leis visuomet naršyti patogiai, pigiai ir greitai.

Paveikslėlis
Geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus

Naudinga informacija