Banner image

Raskite geriausią interneto ir televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 4 Eur/mėn.

Sužinokite nemokamai
Oficialiai atstovaujame 15 tiekėjų
Mūsų paslaugų įvertinimas: 4.8/5
Aptarnavome daugiau nei 30,000 laimingų klientų

Bendradarbiaujame su šiais interneto ir televizijos tiekėjais

Oficialiai atstovaujame 15 tiekėjų
Mūsų paslaugų įvertinimas: 4.8/5
Aptarnavome daugiau nei 30,000 laimingų klientų

Internetas verslui

Stabilus ir greitas internetas verslui – viena iš sėkmės priežasčių. Kasdien naudojamas ryšys turi užtikrinti nepriekaištingai sklandų ir ekonomišką duomenų perdavimą. Tam, kad greitai surastumėte šiomis savybėmis pasižymintį interneto pasiūlymą, įvertinkite ir su „myPlan“ komanda aptarkite esminius kriterijus. Tai – pasiekiamumas, technologija, sparta ir kaina.

Pasiekiamumas. Adresas, kuriuo plėtojamas jūsų verslas, yra svarbiausias atrankos kriterijus. Nuo šios informacijos priklauso, kokius interneto tiekėjus, technologijas ir planus galite rinktis. Pavyzdžiui, Vilnius ir Klaipėda pasižymi skirtinga paslaugų pasiūla, tiekėjų skaičiumi, techninėmis jų galimybėmis. Svarbu ir tai, ar esate įsikūrę užmiestyje, privačioje teritorijoje, ar miesto centre, tarp daugiabučių pastatų. Labai svarbus paties pastato (biuro) išplanavimas, sienų storis, aukštas ir t.t.

Technologija. Prie interneto prisijungiančių žmonių skaičius, naudojimosi įpročiai, perduodamų duomenų kiekis padeda apsispręsti dėl geriausiai jūsų verslui tinkančios technologijos. Pavyzdžiui, bevielis ryšys yra idealus, jei internetu leidžiate naudotis ir į biurą užsukantiems klientams, ir darbuotojams. Tokiu atveju galite rinktis laidinį internetą su wi–fi maršrutizatoriumi arba mobilųjį 4G internetą.

Jei jums ypatingai svarbus ryšio stabilumas, geriausias pasirinkimas – šviesolaidinis tinklas. Šio tipo internetas verslui leidžia lengvai ir greitai siųsti didelius duomenų kiekius.

Sparta. Minėtas optinis internetas šiandien pasižymi greičiausiu duomenų perdavimu. Galingiausi planai siūlo naudotis net 1 gigabito per sekundę sparta. Žinoma, tokios paslaugos galimybės priklauso nuo tiekėjų, įrangos.

Jei įsikūrėte atokiau nuo miesto, jums gali tikti plačiajuostis ryšys. Toks internetas leidžia perduoti duomenis maždaug iki 19 Mbps greičiu. Pasirinkę hibridinį (plačiajuostį ir 4G) variantą, galėsite naudotis iki 100 Mbps siekiančia sparta (priklausomai nuo vietovės). Daugiausiai greičio galimybių suteikia Kaunas, sostinė bei kiti didmiesčiai, bet tiekėjai kasdien gerina ir infrastruktūrą užmiesčiuose. Geriausias sąlygas savo verslui (biurui) galite aptarti su „myPlan“ specialistais.

Kaina. Išlaidos internetui priklauso nuo to, kokio galingumo planai pasirenkami. Įtakos turi ir technologija, įranga, sutarties tipas (terminuota arba neterminuota). Paprastai verslui taikomos kitos kainos nei privačiam naudojimui.

Pigiausi interneto planai verslui, įmonėms

Jei norite, kad internetas verslui ar jūsų įmonei kainuotų mažiau, pasiteiraukite apie šiuo metu galiojančias akcijas. Nuolaidų metu per „myPlan“ siūlomas pigiausias didesnės spartos internetas. Tokiu būdu jūsų verslas klientams galės suteikti daugiau naudos. Juk galingas, pigus, sklandus internetas – tai galimybė siekti sėkmės greičiau, patogiau ir efektyviau. 

Paveikslėlis
Geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus

Naudinga informacija