Banner image

Visi interneto ir televizijos
tiekėjai Vilniuje

Pasiūlymai nuo 4.50 Eur/mėn.
Gauti pasiūlymus

Bendradarbiaujame su šiais interneto ir televizijos tiekėjais

Internetas Vilniuje

Ne naujiena, jog internetas Vilniuje tapo brangesnis.  Gera žinia ta, jog sostinėje interneto diegimo pasiūla yra didelė, tad "myPlan" siūlo išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį planą. Mūsų sąraše – tik patikimi televizijos ir interneto tiekėjai Vilniuje. Keletas iš jų – „Telia“, „Cgates“, „Viasat“. Taip pat bendradarbiaujame ir su vietinėmis įmonėmis.  Paslaugas siūlome tik tokia pačia arba žemesne, nei tiekėjų, kaina. Nepamirštame ir nuolaidų bei akcijų! Palikę mums savo kontaktus, galėsite sužinoti kur ir kokios akcijos vyksta bei kurio tiekėjo siūlomos paslaugos jums tiks geriausiai! 

Interneto tiekėjai Vilniuje

Internetas VilniujeInterneto paslaugos Vilniuje yra subalansuotos modernaus ir augančio miesto gyventojams, todėl lengvai rasite tai, ko reikia patogiam naršymui jūsų gyvenamojoje arba darbo vietoje. Tiekėjų paieška tampa paprastu uždaviniu, kuomet yra iš ko pasirinkti. Pagrindiniai interneto tiekėjai Vilniuje yra TELIA, Cgates, bei INIT. Interneto greitis – bene svarbiausias veiksnys, jeigu jums reikia ne interneto, o greito interneto, kuris nevaržytų net ir labai didelių poreikių. Vilniaus mieste galimas interneto greitis siekia net iki 1000 mbps, todėl viskas, kuo reikia pasirūpinti – tai patikimas tiekėjas. „myPlan“ konsultantas padės išsirinkti tokią įmonę, kuri galės jums tiekti greitą, modernų ir saugų internetą. Visus klausimus dėl tinkamiausios technologijos pasirinkimo taip pat išspręskime drauge. Populiariausias tipas – šviesolaidinis internetas, tačiau taip pat naudojamas ir televizijos laidu, bevieliu ryšiu ar radijo bangomis tiekiamas internetas.

Pigiausias internetas Vilniuje

Interneto sostinėje kainą lemia daugybė veiksnių. Viskas priklauso nuo tiekėjų, ryšio tipo, pasirinkto paslaugos plano ir kitų niuansų. Pigiausias internetas Vilniuje turi būti pasirenkamas atsižvelgiant į poreikius. Kitu atveju galite išsirinkti pasiūlymą, pasižymintį prastesne ryšio kokybe ar nepatogumu naudoti. Tokiu atveju pigiausias pasirinkimas džiugins labai trumpai.

Geriausias būdas apsidrausti nuo neteisingo sprendimo rizikos – „myPlan“ pagalba. Mūsų specialistai puikiai žino, kokiomis būtinomis savybėmis turi išsiskirti tinkamas pigiausias pasiūlymas. Priklausomai nuo naudojimosi internetu įpročių, techninių galimybių patarsime, kuris partnerių pasiūlymas yra ne tik pigiausias, bet ir geriausias kokybės atžvilgiu. Per „myPlan“ pasirinktas pigiausias internetas – lengvas, greitas ir patikimas sprendimas kiekvienam Vilniaus gyventojui.

Akcijos 

Gera kaina ir geras internetas yra ideali pora, kuomet ieškote tinkamiausio santykio tarp kainos ir kokybės. Įvairios prekės ar paslaugos dažnai yra parduodamos pigiau dėl tuo metu galiojančios nuolaidos. Ne išimtis yra ir interneto ar televizijos pasiūlymai. Geriausias žodis, atkreipiantis visų dėmesį ir vartojamas nusakyti sumažintą kainą – akcijos.

Internetas Vilniuje akcija ar nemaža nuolaida visuomet nustebina. Kadangi tiekėjų pasirinkimas yra didelis, todėl konkurencinė kova leidžia vartotojams pasinaudoti šia situacija beveik visus metus. Didžiausias laimėjimas – kainos skirtumas, tačiau norint gauti reklamuojamą nuolaidą paprastai prašoma pasirašyti su tiekėju ne trumpesnę nei 24 mėn. sutartį. Tiesa, specialių pasiūlymų metu beveik visuomet klientai laimi daugiau, nes taip išvengiama paslaugų įvedimo mokesčių. Galima džiaugtis ne tik puikia paslauga, bet ir mažesne kaina bei nemokamu įrengimu. Interneto akcija Vilniuje padeda miesto gyventojams sutaupyti nuo 20 iki 50 proc., todėl vertingus pasiūlymus tiesiog būtina medžioti.

Televizijos pasiūlymai Vilniuje

Kai noras turėti šiuolaikišką ir jūsų poreikius atitinkančią televiziją namuose yra didžiulis, metas imtis veiksmų. Nėra vienos pačios geriausios televizijos, bet visuomet rasite tai, kas būtent jums tinka labiausiai, todėl, pirmiausia, verta išsiaiškinti, kokios galimybės yra jūsų mieste. Jeigu gyvenate sostinėje, turėsite didžiausią pasirinkimą, o rinktis tikrai yra iš ko.

Technologijos yra vystomos milžinišku greičiu, todėl dar visai neseniai populiariausia buvusi kabelinė televizija užleidžia savo vietą kitoms – modernesnėms.  Vartotojų pripažinta televizija Vilniuje – skaitmeninė. Geresnė vaizdo kokybė suteikia daugiau komforto, todėl turint namuose tokią televiziją belieka mėgautis. Dėl tam tikrų techninių priežasčių ar patogumo kai kurie Vilniaus miesto gyventojai renkasi IPTV. Tai skaitmeninė, internetu laidu transliuojama televizija. Dar vienas – gana dažnai sutinkamas būdas žiūrėti mėgstamas laidas – palydovinė TV. Atokiau nuo miesto centro ar gyvenamųjų rajonų gyvenantiems Vilniaus gyventojams toks televizijos transliavimo būdas patogus tuomet, kai iki jų būsto nėra nutiestos reikiamos komunikacijos.

Moderniausia televizija Vilniuje – išmanioji TV. Jeigu jums dažnai tenka praleisti mėgstamą laidą, serialą ar sporto renginį, išmaniosios televizijos šias problemas išsprendžia. Nustatykite, įrašykite ir žiūrėkite, ką norite ir kada norite. Išmanūs žmonės – išmani ir televizija.

Internetas ir televizija Vilniuje įprastai į miestiečių namus atkeliauja drauge, todėl kompleksiniai pasiūlymai yra priimtini, o dažnu atveju dar ir padeda sutaupyti.

Interneto paslaugos Vilniuje

Dėl jau minėtos tiekėjų konkurencijos interneto paslaugos Vilniuje yra išskirtinai aukštos kokybės. Tai apima ir papildomų privalumų, paslaugų siūlymą. Pavyzdžiui, tiekėjai paprastai daug investuoja į jūsų naudojamo interneto ryšio saugumą. Būtent dėl to tikimybė saugiai išsiųsti nuotraukas, laiškus ar kitokius svarbius, privačius duomenis yra labai didelė. Žinoma, saugumas labai priklauso ir nuo papildomų niuansų – jūsų įrenginiuose įdiegtų antivirusinių programų, naršyklių galimybių.

Interneto paslaugos Vilniuje yra kokybiškesnės nei mažesniuose miestuose ir dėl to, kad čia greitai sklinda naujausios technologinės tendencijos. Būtent sostinėje ryšio greitis anksčiausiai pasiekė dabartinį maksimumą. Be to, šiame mieste moderniausio šviesolaidinio interneto tinklai įrengti ypač plačiai. Čia taip pat esama puikių galimybių naudotis sparčiu 4G internetu. Taigi, Vilniuje galite mėgautis pačiais didžiausiais interneto privalumais.

Kokį internetą rinktis Vilniuje?

Interneto pasirinkimas sostinėje nuo kitų miestų praktiškai nesiskiria. Pirmiausia visuomet reikia atsižvelgti į adresą, kuriuo norėsite užsakyti namų ar verslo internetą. Pagrindinė užduotis – išsiaiškinti, kurie iš išvardytų tiekėjų teikia paslaugas jūsų adresu. Tik tuomet galima lyginti jų interneto planus ar vertinti papildomas sąlygas.

Labai svarbu apsispręsti dėl tinkamiausio ryšio tipo. Kiekvienas tipas pasižymi jam būdingais privalumais ir trūkumais, kurie gali būti aktualūs tik individualiai jums. Pavyzdžiui, jei naršote ne tik darbo vietoje ar namuose, bet ir viešose vietose, prasminga tiesiog įsigyti mobilųjį internetą. Jei internetu naudojatės nedaug, užsisakyti mobilųjį variantą gali būti per brangu.

Dar vienas svarbus dalykas – interneto greitis. Kaip jau minėta, spartos galimybės Vilniuje išties įspūdingos. Tačiau aklai rinktis vien tik greičiausią internetą neverta. Tiesiog kritiškai įvertinkite savo poreikius. Tai gali padėti padaryti ir „myPlan“ specialistas. Pasvarstykite, kokias užduotis internete atliekate dažniausiai, kiek laiko per dieną skiriate tiems darbams. El. pašto dėžutės tikrinimui užtenka visai nedidelio ryšio galingumo – visai kitokio, nei prireikia „online“ žaidimams ar aukštos kokybės filmų siuntimui. Kuo tiksliau įvertinsite šiuos dalykus, tuo lengviau išsirinksite idealų internetą Vilniuje.

Interneto tiekėjo pasirinkimas Vilniuje

Sostinėje paslaugas teikiantys tiekėjai skiriasi siūlomu asortimentu, kainomis. Iš „Telia“ galite užsisakyti šviesolaidinį, mobilųjį, plačiajuostį arba hibridinį internetą. Ryšys gali būti ir belaidis. Be to, „Telia“ siūlo ir televizijos paslaugas. Tai – įmonė, užtikrinanti didžiausią pasirinkimą Vilniuje.

Televiziją ir internetą bendrai taip pat siūlo „Cgates“. Iš šio tiekėjo galite rinktis šviesolaidinį internetą. Jis gali sklisti ir bevieliu būdu. Didelės šviesolaidinio tinklo bei televizijos plėtros patirties Vilniuje turi ir „INIT“. Įspūdingą optinio ryšio greitį užtikrina „Skynet“, tačiau jos paslaugų nerasite daugiau jokiame Lietuvos mieste – ši kompanija paslaugas siūlo tik Vilniaus mikrorajonuose.

Jei norite spartaus ir stabilaus mobiliojo interneto ryšio, gerlite rinktis ir vieną iš „Mezon“ siūlomų planų. Išsinuomoję arba nusipirkę patogų, kompaktišką modemą naršyti galėsite kur ir kada panorėsite.

Interneto tipai

Interneto tipą Vilniuje reikėtų rinktis pagal naršymo įpročius ir finansines, technines galimybes. Jei jūsų adresu teikiamas skirtingų rūšių internetas, turite daugiausiai šansų užsisakyti tobulą paslaugą. Visuomet verta atsiminti esminius tipų privalumus, susijusius su greičiu, įrangos poreikiu, kaina.

Šiuo metu sparčiausias optiniais kabeliais sklindantis internetas. Verta paminėti, kad toks laidas gali keliauti iki pat jūsų buto, o ne laiptinės – kitu atveju greitis gali būti mažesnis. Greitį gali sumažinti ir jungimasis per kelis įrenginius, bevielės technologijos naudojimas.

Tokie niuansai galioja ir kitiems tipams. Puikiu greičiu taip pat pasižymi 4G LTE ryšys. Paprastai lėčiausiu ryšiu tampa plačiajuostis. Tačiau jis pasiekia net atokiausius Vilniaus priemiesčių kraštelius. Tai – geras pasirinkimas, jei internetu naudojatės baziniams poreikiams.

Jei norite prie interneto jungtis per daugiau nei vieną įrenginį, teks nuomotis arba įsigyti maršrutizatorių. Mobiliam internetui prireiks namams skirto arba nešiojamojo modemo. Laimei, visą įrangą galite įsigyti ar išsinuomoti iš tiekėjų. Be to, įmonės užtikrina patrauklią įrenginių kainą.

Užsisakydami paslaugas Vilniuje su „myPlan“, dėl kainos galėsite būti visiškai ramūs. Mūsų partneriai užtikrina palankiausias sutarčių sąlygas, o bendradarbiavimas neretai leidžia suteikti ir papildomų nuolaidų, dovanų. Tokiu būdu visuomet sutaupysite laiko, energijos ir pinigų.

Šviesolaidis internetas Vilniuje

Internetas sostinės gyventojams – maloni būtinybė, kuria pasirūpinti siūlo daugybė įmonių. Vienas populiariausių sprendimų Vilniuje yra šviesolaidis internetas. Jis puikiai atitinka namų vartotojų poreikius. Tai – ypatingai greitas ir stabilus ryšys, leidžiantis naudotis interneto privalumais nevaržomai. Atsakingai pasirinkti tiekėjai, individualius lūkesčius atitinkantis planas, tinkamai įvertintos galimybės – raktas į maksimalų pasitenkinimą šia paslauga.

Palikę kontaktinius duomenis „myPlan“, netrukus sulauksite konsultanto pagalbos. Su jo pagalba greitai atrasite tokį šviesolaidinio interneto pasiūlymą, kuris yra geriausias jums ir jūsų namiškiams. Esminis kriterijus, kurį reikėtų įvertinti prieš paiešką – gyvenamasis adresas. Šviesolaidinis interneto ryšys dabar dengia didžiąją miesto dalį, o daugiabučių gyventojams šis tipas tinka idealiai.

Gyvenantiems individualių namų kvartaluose paslaugos pasiūla kiek mažesnė, nes tiesti kabelius iki kiekvieno namo gana brangu. Kuo daugiau interneto norinčių kaimynų turite, tuo didesnės galimybės pasirinkti būtent šviesolaidinį ryšį. „myPlan“ konsultantai akimirksniu patikrina, kurios įmonės gali teikti paslaugas jūsų namams ir, įvertinę poreikius, informuoja apie geriausius jų pasiūlymus.

Šviesolaidis internetas Vilniuje pasižymi tiekėjų ir planų gausa. Pigiausias paprastai yra lėčiausias ryšys. Įprasta, kad šviesolaidžiu sklindančio interneto greitis siekia bent 50–100 Mbps. Jei norite sutaupyti, galite rinktis tokį planą, pagal kurį šviesolaidis internetas Lietuvoje sklinda greičiau nei užsienyje. Taip pat geras sprendimas – akcija, taikoma įvedimui.

Interneto kaina priklauso ir nuo sutarties niuansų. Vilniuje gali rinktis terminuotą bei neterminuotą sutartį. Terminuotos sutartys įprastai galioja 12 ar 24 mėnesius. Tokios paslaugos kainuoja mažiau. Neterminuotos sutartys suteikia galimybę greičiau jas nutraukti, jei, pavyzdžiui, kraustotės ir tiekėjai neturi galimybių perkelti internetą nauju adresu.

Jei reikalingas ypatingai spartus ir stabilus šviesolaidis internetas Vilnius pateisins visus kokybės lūkesčius. Apsispręskite, kokios greitaveikos Lietuvoje bei užsienyje pageidaujate (sparta gali siekti ir 1000 Mbps), kokia sutarties trukmė būtų optimali. Tiems, kuriuos domina pigiausias pasiūlymas, verta rinktis ir nemokamą įrangą ar papildomas paslaugas.

Vilnius – šalies centras, tad pasiūla čia leidžia lengvai suderinti kokybę ir kainą. Nusprendę sutaupyti laiko, tiesiog patikėkite paiešką „myPlan“. Geriausias sostinės internetas jus pasieks visai netrukus – pasirašę sutartį, galėsite džiaugtis visais šviesolaidinio ryšio privalumais.

Plačiajuostis internetas Vilniuje

Internetas šiandien lengvai pasiekiamas kiekvienam sostinės gyventojui. Vilnius – miestas, kuriame galite rinktis iš visų ryšio rūšių. Jei naudojatės laidiniu telefonu, o internetu naudojatės nedaug, jums idealiai tiks DSL technologija. Tai – patikimas interneto tipas, užtikrinantis itin stabilų ryšį kasdienėms užduotims.

Kai įvedimui pasirenkamas plačiajuostis internetas Vilnius nustebina galimybėmis. Sostinėje toks ryšys pasiekia daugybę namų, nes laidiniu telefonu anksčiau naudojosi ypač daug gyventojų. Šie variniai tinklai yra išlikę iki šiol. Tokiems namams naujos įrangos reikia visai nedaug. Varis – puikus laidininkas, tinkamas skirtingų dažnių sklaidai. Jis yra geriausias pasirinkimas, kai norima perduoti ir balsinę, ir skaitmeninę informaciją.

Naudojant DSL technologiją, interneto ir telefonijos paslaugos gali būti teikiamos vienu metu. Tokiu tinklu sklindantis plačiajuostis internetas išsiskiria stabilumu ir saugumu, nes suformuojama individuali vartotojo prieiga. Ryšio greitaveika nėra labai didelė – ji gali siekti iki 19 Mbps. Šios spartos internetas tinka nesudėtingoms funkcijoms: naujienų apžvalgai, el. pašto tikrinimui, el. knygų ar nuotraukų siuntimui. Jei ryšio poreikis nedidelis, telefonijos laidai internetui – dažnai gali tapti pigiausias pasirinkimas.

Šio tipo internetui reikalingas iki pat buto ar namo nuvestas kabelis. Nuo laidinio telefono jis tiesiamas iki maršrutizatoriaus, paskirstančio ryšį pasirinktiems įrenginiams. Tiekėjai gali siūlyti Vilniuje naudotis ir bevieliu internetu. Tokiu atveju maršrutizatorius kabeliu prijungtą DSL internetą skleidžia į nešiojamąjį kompiuterį be papildomų laidų. Šis įrenginys praverčia ir tada, jei plačiajuostis internetas turi pasiekti kelis kompiuterius.

Telefonijos tinklu sklindantis plačiajuostis internetas Vilniuje labiausiai skiriasi kaina ir duomenų siuntimo, atsisiuntimo greičiu. Paprastai geriausias kainos ir greičio santykis siūlomas, jei pasirašoma kelerių metų terminuota sutartis. Stambieji tiekėjai skatina rinktis bendrą telefonijos ir interneto paslaugą, nes toks variantas yra pigiausias.

Daugiausiai sutaupyti padeda planas, kuriam taikoma akcija. Nuolaida dažnai suteikiama ryšio įvedimui, maršrutizatoriaus nuomai, sutarties administravimui. Vilnius pasižymi konkurencija, pavirstančia papildoma nauda klientams – pavyzdžiui, galimybe įsidiegti greitesnį, hibridinį internetą, naudotis duomenų saugykla.

Jei norite, kad jūsų kompiuterį pasiektų daugiausiai privalumų suteikiantis plačiajuostis internetas, patikėkite pasiūlymų atranką „myPlan“. Mūsų partneriai – patikimos ryšio tiekimo kompanijos, besirūpinančios geriausiais techniniais sprendimais. Tai – garantija, kad internetas jūsų namuose bus saugus, stabilus ir patogus.

Bevielis (belaidis), 4G internetas Vilniuje

Ieškantiems interneto Vilnius yra svajonių miestas. Čia namus pasiekia visų tipų ryšys. Jei svajojate apie visišką naudojimosi laisvę, lūkesčius su kaupu pateisins belaidė technologija. Toks internetas – tobulas sprendimas norintiems mobilaus ir namams tinkamo ryšio. Kartu su „myPlan“ galite įvertinti esminius jo privalumus, kuriuos lengvai pritaikysite pagal savo poreikius.

Universalumas. Belaidis internetas – šio amžiaus koziris, kuriuo pasinaudoti gali kiekvienas. Jei jums reikalingas internetas namams, užsisakykite wifi paslaugą. Viename kambaryje ar visame bute, name įrengta interneto zona leidžia naršyti be jokių laidų. Jei ryšiu dažniausiai naudojatės ne namie, daug keliaujate, geriausias sprendimas – mobilusis interneto ryšys.

Pasiekiamumas. Interneto kabeliai raizgo ne visą miesto teritoriją. Kai naujų kabelių įrengimas per brangus, belaidis internetas Vilniuje tampa tikru išsigelbėjimu. Bevielio ryšio tiekėjai stengiasi užtikrinti, kad 4G internetas būtų pasiekiamas bet kuriame Vilniaus ar jo apylinkių name. Dėl didelės tinklų įrengimo kainos bevielis ryšys kartais būna ir pigiausias spendimas.

Lankstumas. Be laidų sklindantis internetas lengvai atitinka individualius poreikius. Jei ryšiu naudojatės nedaug, galite rinktis ribotą pasiūlymą. Tokiu atveju apie viršytą duomenų limitą visuomet būsite įspėti. Jei aktyviai mainotės informacija, siunčiatės daug duomenų, ieškokite neribotos paslaugos. Toks planas užtikrina fiksuotą mokestį ir maksimalias naršymo galimybes.

Optimalus greitis. Kai užsakomas belaidis internetas Vilnius leidžia išsirinkti iš didžiausios spartos pasiūlos. Belaidis interneto ryšys namuose gali siekti nuo kelių iki kelių šimtų Mbps. Toks interneto greičio intervalas – pakankamas, kad galėtumėte peržvelgti naujienas, atsisiųsti muzikos, filmų ar tiesiog susimokėti mokesčius, pasitikrinti el. pašto dėžutę. Panašias galimybes retai suteikia mobilus interneto ryšys išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje.

Patraukli kaina. Vilniaus interneto tiekėjai aktyviai konkuruoja ir leidžia rinktis puikią paslaugų kainą. Belaidis internetas čia kainuoja nuo kelių iki keliasdešimties eurų per mėnesį. Pigiausias pasiūlymas dažnai būna susijęs su gera akcija. Pasinaudoję nuolaida, galite mėgautis sklandžiu, patikimu ryšiu už gerokai mažesnę kainą.

Vilnius interneto naudotojams suteikia išties daug galimybių. Laiku pastebėti interneto akcijas, tinkamai įvertinti greitaveiką, technines galimybes, galutinę kainą – svarbios užduotys tam, kad būtų atrastas geriausias, finansiškai vertingiausias internetas. Sėkmingai jas įveikę, galite būti tikri: jūsų įrenginius pasieks maksimaliai patogus, spartus, stabilus belaidis internetas.

Paveikslėlis
Geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus

Naudinga informacija