Banner image

Visi interneto ir televizijos
tiekėjai Vilniuje

Pasiūlymai nuo 4.50 Eur/mėn.
Gauti pasiūlymus

Bendradarbiaujame su šiais interneto ir televizijos tiekėjais

Internetas Vilniuje

Ne naujiena, jog internetas Vilniuje tapo brangesnis.  Gera žinia ta, jog sostinėje interneto diegimo pasiūla yra didelė, tad "myPlan" siūlo išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį planą. Mūsų sąraše – tik patikimi televizijos ir interneto tiekėjai Vilniuje. Keletas iš jų – „Telia“, „Cgates“, „Viasat“. Taip pat bendradarbiaujame ir su vietinėmis įmonėmis.  Paslaugas siūlome tik tokia pačia arba žemesne, nei tiekėjų, kaina. Nepamirštame ir nuolaidų bei akcijų! Palikę mums savo kontaktus, galėsite sužinoti kur ir kokios akcijos vyksta bei kurio tiekėjo siūlomos paslaugos jums tiks geriausiai! 

Interneto tiekėjai Vilniuje

Internetas VilniujeInterneto paslaugos Vilniuje yra subalansuotos modernaus ir augančio miesto gyventojams, todėl lengvai rasite tai, ko reikia patogiam naršymui jūsų gyvenamojoje arba darbo vietoje. Tiekėjų paieška tampa paprastu uždaviniu, kuomet yra iš ko pasirinkti. Pagrindiniai interneto tiekėjai Vilniuje yra TELIA, Cgates, bei INIT. Interneto greitis – bene svarbiausias veiksnys, jeigu jums reikia ne interneto, o greito interneto, kuris nevaržytų net ir labai didelių poreikių. Vilniaus mieste galimas interneto greitis siekia net iki 1000 mbps, todėl viskas, kuo reikia pasirūpinti – tai patikimas tiekėjas. „myPlan“ konsultantas padės išsirinkti tokią įmonę, kuri galės jums tiekti greitą, modernų ir saugų internetą. Visus klausimus dėl tinkamiausios technologijos pasirinkimo taip pat išspręskime drauge. Populiariausias tipas – šviesolaidinis internetas, tačiau taip pat naudojamas ir televizijos laidu, bevieliu ryšiu ar radijo bangomis tiekiamas internetas.

Pigiausias internetas Vilniuje

Interneto sostinėje kainą lemia daugybė veiksnių. Viskas priklauso nuo tiekėjų, ryšio tipo, pasirinkto paslaugos plano ir kitų niuansų. Pigiausias internetas Vilniuje turi būti pasirenkamas atsižvelgiant į poreikius. Kitu atveju galite išsirinkti pasiūlymą, pasižymintį prastesne ryšio kokybe ar nepatogumu naudoti. Tokiu atveju pigiausias pasirinkimas džiugins labai trumpai.

Geriausias būdas apsidrausti nuo neteisingo sprendimo rizikos – „myPlan“ pagalba. Mūsų specialistai puikiai žino, kokiomis būtinomis savybėmis turi išsiskirti tinkamas pigiausias pasiūlymas. Priklausomai nuo naudojimosi internetu įpročių, techninių galimybių patarsime, kuris partnerių pasiūlymas yra ne tik pigiausias, bet ir geriausias kokybės atžvilgiu. Per „myPlan“ pasirinktas pigiausias internetas – lengvas, greitas ir patikimas sprendimas kiekvienam Vilniaus gyventojui.

Akcijos 

Gera kaina ir geras internetas yra ideali pora, kuomet ieškote tinkamiausio santykio tarp kainos ir kokybės. Įvairios prekės ar paslaugos dažnai yra parduodamos pigiau dėl tuo metu galiojančios nuolaidos. Ne išimtis yra ir interneto ar televizijos pasiūlymai. Geriausias žodis, atkreipiantis visų dėmesį ir vartojamas nusakyti sumažintą kainą – akcijos.

Internetas Vilniuje akcija ar nemaža nuolaida visuomet nustebina. Kadangi tiekėjų pasirinkimas yra didelis, todėl konkurencinė kova leidžia vartotojams pasinaudoti šia situacija beveik visus metus. Didžiausias laimėjimas – kainos skirtumas, tačiau norint gauti reklamuojamą nuolaidą paprastai prašoma pasirašyti su tiekėju ne trumpesnę nei 24 mėn. sutartį. Tiesa, specialių pasiūlymų metu beveik visuomet klientai laimi daugiau, nes taip išvengiama paslaugų įvedimo mokesčių. Galima džiaugtis ne tik puikia paslauga, bet ir mažesne kaina bei nemokamu įrengimu. Interneto akcija Vilniuje padeda miesto gyventojams sutaupyti nuo 20 iki 50 proc., todėl vertingus pasiūlymus tiesiog būtina medžioti.

Televizijos pasiūlymai Vilniuje

Kai noras turėti šiuolaikišką ir jūsų poreikius atitinkančią televiziją namuose yra didžiulis, metas imtis veiksmų. Nėra vienos pačios geriausios televizijos, bet visuomet rasite tai, kas būtent jums tinka labiausiai, todėl, pirmiausia, verta išsiaiškinti, kokios galimybės yra jūsų mieste. Jeigu gyvenate sostinėje, turėsite didžiausią pasirinkimą, o rinktis tikrai yra iš ko.

Technologijos yra vystomos milžinišku greičiu, todėl dar visai neseniai populiariausia buvusi kabelinė televizija užleidžia savo vietą kitoms – modernesnėms.  Vartotojų pripažinta televizija Vilniuje – skaitmeninė. Geresnė vaizdo kokybė suteikia daugiau komforto, todėl turint namuose tokią televiziją belieka mėgautis. Dėl tam tikrų techninių priežasčių ar patogumo kai kurie Vilniaus miesto gyventojai renkasi IPTV. Tai skaitmeninė, internetu laidu transliuojama televizija. Dar vienas – gana dažnai sutinkamas būdas žiūrėti mėgstamas laidas – palydovinė TV. Atokiau nuo miesto centro ar gyvenamųjų rajonų gyvenantiems Vilniaus gyventojams toks televizijos transliavimo būdas patogus tuomet, kai iki jų būsto nėra nutiestos reikiamos komunikacijos.

Moderniausia televizija Vilniuje – išmanioji TV. Jeigu jums dažnai tenka praleisti mėgstamą laidą, serialą ar sporto renginį, išmaniosios televizijos šias problemas išsprendžia. Nustatykite, įrašykite ir žiūrėkite, ką norite ir kada norite. Išmanūs žmonės – išmani ir televizija.

Internetas ir televizija Vilniuje įprastai į miestiečių namus atkeliauja drauge, todėl kompleksiniai pasiūlymai yra priimtini, o dažnu atveju dar ir padeda sutaupyti.

Interneto paslaugos Vilniuje

Dėl jau minėtos tiekėjų konkurencijos interneto paslaugos Vilniuje yra išskirtinai aukštos kokybės. Tai apima ir papildomų privalumų, paslaugų siūlymą. Pavyzdžiui, tiekėjai paprastai daug investuoja į jūsų naudojamo interneto ryšio saugumą. Būtent dėl to tikimybė saugiai išsiųsti nuotraukas, laiškus ar kitokius svarbius, privačius duomenis yra labai didelė. Žinoma, saugumas labai priklauso ir nuo papildomų niuansų – jūsų įrenginiuose įdiegtų antivirusinių programų, naršyklių galimybių.

Interneto paslaugos Vilniuje yra kokybiškesnės nei mažesniuose miestuose ir dėl to, kad čia greitai sklinda naujausios technologinės tendencijos. Būtent sostinėje ryšio greitis anksčiausiai pasiekė dabartinį maksimumą. Be to, šiame mieste moderniausio šviesolaidinio interneto tinklai įrengti ypač plačiai. Čia taip pat esama puikių galimybių naudotis sparčiu 4G internetu. Taigi, Vilniuje galite mėgautis pačiais didžiausiais interneto privalumais.

Kokį internetą rinktis Vilniuje?

Interneto pasirinkimas sostinėje nuo kitų miestų praktiškai nesiskiria. Pirmiausia visuomet reikia atsižvelgti į adresą, kuriuo norėsite užsakyti namų ar verslo internetą. Pagrindinė užduotis – išsiaiškinti, kurie iš išvardytų tiekėjų teikia paslaugas jūsų adresu. Tik tuomet galima lyginti jų interneto planus ar vertinti papildomas sąlygas.

Labai svarbu apsispręsti dėl tinkamiausio ryšio tipo. Kiekvienas tipas pasižymi jam būdingais privalumais ir trūkumais, kurie gali būti aktualūs tik individualiai jums. Pavyzdžiui, jei naršote ne tik darbo vietoje ar namuose, bet ir viešose vietose, prasminga tiesiog įsigyti mobilųjį internetą. Jei internetu naudojatės nedaug, užsisakyti mobilųjį variantą gali būti per brangu.

Dar vienas svarbus dalykas – interneto greitis. Kaip jau minėta, spartos galimybės Vilniuje išties įspūdingos. Tačiau aklai rinktis vien tik greičiausią internetą neverta. Tiesiog kritiškai įvertinkite savo poreikius. Tai gali padėti padaryti ir „myPlan“ specialistas. Pasvarstykite, kokias užduotis internete atliekate dažniausiai, kiek laiko per dieną skiriate tiems darbams. El. pašto dėžutės tikrinimui užtenka visai nedidelio ryšio galingumo – visai kitokio, nei prireikia „online“ žaidimams ar aukštos kokybės filmų siuntimui. Kuo tiksliau įvertinsite šiuos dalykus, tuo lengviau išsirinksite idealų internetą Vilniuje.

Interneto tiekėjo pasirinkimas Vilniuje

Sostinėje paslaugas teikiantys tiekėjai skiriasi siūlomu asortimentu, kainomis. Iš „Telia“ galite užsisakyti šviesolaidinį, mobilųjį, plačiajuostį arba hibridinį internetą. Ryšys gali būti ir belaidis. Be to, „Telia“ siūlo ir televizijos paslaugas. Tai – įmonė, užtikrinanti didžiausią pasirinkimą Vilniuje.

Televiziją ir internetą bendrai taip pat siūlo „Cgates“. Iš šio tiekėjo galite rinktis šviesolaidinį internetą. Jis gali sklisti ir bevieliu būdu. Didelės šviesolaidinio tinklo bei televizijos plėtros patirties Vilniuje turi ir „INIT“. Įspūdingą optinio ryšio greitį užtikrina „Skynet“, tačiau jos paslaugų nerasite daugiau jokiame Lietuvos mieste – ši kompanija paslaugas siūlo tik Vilniaus mikrorajonuose.

Jei norite spartaus ir stabilaus mobiliojo interneto ryšio, gerlite rinktis ir vieną iš „Mezon“ siūlomų planų. Išsinuomoję arba nusipirkę patogų, kompaktišką modemą naršyti galėsite kur ir kada panorėsite.

Interneto tipai

Interneto tipą Vilniuje reikėtų rinktis pagal naršymo įpročius ir finansines, technines galimybes. Jei jūsų adresu teikiamas skirtingų rūšių internetas, turite daugiausiai šansų užsisakyti tobulą paslaugą. Visuomet verta atsiminti esminius tipų privalumus, susijusius su greičiu, įrangos poreikiu, kaina.

Šiuo metu sparčiausias optiniais kabeliais sklindantis internetas. Verta paminėti, kad toks laidas gali keliauti iki pat jūsų buto, o ne laiptinės – kitu atveju greitis gali būti mažesnis. Greitį gali sumažinti ir jungimasis per kelis įrenginius, bevielės technologijos naudojimas.

Tokie niuansai galioja ir kitiems tipams. Puikiu greičiu taip pat pasižymi 4G LTE ryšys. Paprastai lėčiausiu ryšiu tampa plačiajuostis. Tačiau jis pasiekia net atokiausius Vilniaus priemiesčių kraštelius. Tai – geras pasirinkimas, jei internetu naudojatės baziniams poreikiams.

Jei norite prie interneto jungtis per daugiau nei vieną įrenginį, teks nuomotis arba įsigyti maršrutizatorių. Mobiliam internetui prireiks namams skirto arba nešiojamojo modemo. Laimei, visą įrangą galite įsigyti ar išsinuomoti iš tiekėjų. Be to, įmonės užtikrina patrauklią įrenginių kainą.

Užsisakydami paslaugas Vilniuje su „myPlan“, dėl kainos galėsite būti visiškai ramūs. Mūsų partneriai užtikrina palankiausias sutarčių sąlygas, o bendradarbiavimas neretai leidžia suteikti ir papildomų nuolaidų, dovanų. Tokiu būdu visuomet sutaupysite laiko, energijos ir pinigų. 

Paveikslėlis
Geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus

Naudinga informacija