Banner image

Visi interneto ir televizijos
tiekėjai vienoje vietoje

Pasiūlymai nuo 4.50 Eur/mėn.
Gauti pasiūlymus

Bendradarbiaujame su šiais interneto ir televizijos tiekėjais

Skaitmeninė (išmanioji) televizija

Sparčiai tobulėjant technologijoms, anksčiau visiems įprastą analoginę televiziją pakeitė skaitmeninė televizija. Skaitmeninės televizijos rūšių (pagal signalo transliavimo ir priėmimo pobūdį) yra nemažai: vietinė antžeminė, kabelinė, mikrobanginė radijo, palydovinė ir internetinė. Šiuo metu moderniausios ir daugiausiai galimybių turinčios - skaitmeninės palydovinės bei internetinės televizijos. Vartotojai, naudojantys skaitmeninę televiziją, gali rinktis tarp įprastos skaitmeninės bei išmaniosios televizijos. Turint įprastą skaitmeninę televiziją, galima žiūrėti įvairaus pobūdžio kanalus (naujienų, dokumentikos, vaikų, sporto ir kitus) iš Lietuvos ir užsienio transliuotojų. Pasirinkus išmaniąją TV, vartotojas turi galimybę ne tik žiūrėti kanalus, bet ir naudotis pagrindinėmis (turinio valdymu ir laidų archyvu) bei papildomomis šios TV funkcijomis (filmų nuoma, žaidimais, programėlėmis - Youtube, naujienų programėlėmis, radiju, karaoke). Skaitmeninė televizija transliuoja kokybiškesnį vaizdą nei kabelinė TV, turi daugiau kanalų, vartotojas gali rinktis, kokia kalba transliuoti kanalą bei kokius subtitrus rodyti. Skaitmeninė televizija suteikia daugybę galimybių maloniai ir prasmingai praleisti laisvalaikį, būti informuotam, mėgautis kokybiškais vaizdais.

Skaitmeninės televizijos privalumai

Šiandien retas kuris vartotojas renkasi pasenusią technologiją – kabelinę televiziją. Vis daugiau žmonių mieliau mėgaujasi skaitmenine arba išmaniąja rūšimi. Skaitmeninė televizija – tai sprendimas kiekvienam, norinčiam maksimaliai išnaudoti šiuolaikinių technologijų privalumus. Jų – tikrai daug, pradedant vaizdo ir garso kokybe, baigiant HD raiškos kanalais, subtitrais, kalbų pasirinkimu.

Kokybiškai įdiegta skaitmeninė TV transliuojama be menkiausių trukdžių. Ji, palyginus su paprasta kabeline, išsiskiria raiškiu, kontrastingu vaizdu ir ypatingai aiškiu garsu. Kuo modernesnė tokios televizijos rūšis (pavyzdžiui, išmanioji televizija), tuo daugiau naudos galite gauti. Beveik visi tiekėjai siūlo kanalus su subtitrais ar kalbos perjungimo galimybe. Be to, galite rinktis iš gausių skirtingos tematikos kanalų paketų.

Moderni televizija suteikia galimybę patiems kontroliuoti laidų ar filmų peržiūros laiką. Apie gūdžius laikus, kai laidas tekdavo įrašinėti į juostas, galite tiesiog pamiršti. Šiandien galite bet kuriuo metu peržiūrėti netgi prieš kelias savaites rodytas laidas, filmus. Be to, galite atsukti įrašus atgal, prasukti reklamas ir tiesiog sustabdyti norimą kadrą. Išmanioji skaitmeninė televizija leidžia valdyti netgi tiesiogines transliacijas. Tokios galimybės kilsteli tradicinį televizijos suvokimą į visiškai kitą lygį.

Skaitmeninė TV prieinama visiems. Tam, kad galėtumėte ją pritaikyti savo poreikiams, tereikia išsirinkti patikimą transliuotoją, pasirūpinti reikiama įranga (pvz., televizoriumi) ir susidaryti patrauklų paslaugos paketą. Gerą kainą užtikrina patys tiekėjai – jie, pavyzdžiui, siūlo televiziją į antrą televizorių namuose įvesti nemokamai. Taigi, patogi transliacija ir puiki kaina – lengvai suderinami šių laikų privalumai. 

Planai ir pasiūlymai + internetas

Skaitmeninė televizija Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose gali kainuoti vos kelis eurus per mėnesį. Kaina taip pat gali siekti ir kelias dešimtis eurų. Suma, kurią teks mokėti, priklauso nuo televizijos rūšies, kokybės, kanalų skaičiaus, papildomų funkcijų ir netgi paslaugų (pavyzdžiui, interneto ryšio ir televizijos užsakymo iš vieno tiekėjo) skaičiaus. Jei norite atrasti ekonomišką variantą ir dar nesate pasirinkę interneto tiekėjo, siūlome suderinti šias dvi paslaugas.

„myPlan“ komanda pasiruošusi pateikti patikimų tiekėjų pasiūlymą, optimaliai atitinkantį jūsų poreikius. Priklausomai nuo pageidavimo, skaitmeninė televizija Kaune, Vilniuje ar kitur gali būti suderinta su šviesolaidiniu, 4G LTE ar kito tipo interneto ryšiu. Be to, galite rinktis tiek paprastą skaitmeninę, tiek naujausią išmaniąją televiziją.

Visais atvejais galite pasirinkti jums aktualiausius kanalus, pageidaujamą jų skaičių, papildomas galimybes. Pastarosios apima ir vaizdų peržiūrą per YouTube programėlę, ir karaokės funkciją, ir laisvą įrašų valdymą. Kartais užtenka sumokėti vos dešimtį eurų, ir atsiveria kone neribotos televizijos bei interneto galimybės. Greitas ir neribotas duomenų siuntimas, laisvė žiūrėti seniau transliuotus įrašus reikiama kalba – tai, dėl ko skaitmeninė televizija Vilniuje ir kituose miestuose vis dažniau derinama su internetu.

Skaitmeninė televizija Kaune ir mažesniuose miestuose transliuojama ne vieno tiekėjo. Todėl „myPlan“ ekspertai visuomet gali padėti apsispręsti dėl geriausiai jūsų lūkesčius atitinkančio pasiūlymo. Viskas, ko reikia – tai noras mėgautis išskirtine kokybe, patogumais ir pagrįsta kaina.

Paveikslėlis
Geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus

Naudinga informacija