Banner image

Visi interneto ir televizijos
tiekėjai

Pasiūlymai nuo 4.50 Eur/mėn.
Gauti pasiūlymus

Bendradarbiaujame su šiais interneto ir televizijos tiekėjais

Kas yra šviesolaidis ir šviesolaidinis internetas?

Šviesolaidis – labai plonas kabelis iš vienos, ar daugiau stiklo gijų, kurio dėka mes šiandien vartojame sąvoką ‚,šviesolaidinis internetas“. Dėl visiško vidaus atspindžio, juo yra perduodama šviesa. Technikoje šviesolaidis vis sparčiau tapo naudojamas informacijai perduoti. Šviesolaidinis internetas atvėrė naujus kelius į duomenų perdavimą bei gavimą - jis garantuoja maksimalų perduodamų duomenų saugumą, bei itin didelę spartą. Šviesolaidinis internetas Vilniuje bei Kaune neturi jokių laiko ir atsisiųstų bei išsiųstų duomenų apribojimų. "myPlan" padės jums išsirinkti geriausią tiekėją, ir atvers jums visiškai naujas kokybės galimybes, tokiomis pačiomis arba netgi mažesnėmis kainomis, nei pas tiekėją. 

Šviesolaidinio interneto kainos

Šiuolaikiško šviesolaidinio interneto kainą lemia keli veiksniai. Svarbiausi iš jų visų – ryšio sparta ir tiekėjas, sutarties trukmė bei konkurencija konkrečiame regione. Pati interneto tiekimo bendrovė gali pasiūlyti tikrai patrauklią kainą. Tačiau ypatingai žemą kainą patartina visuomet vertinti kritiškai. Kaip ir bet kurioje kitoje srityje, kokybė reikalauja didesnių sąnaudų.

Norėdami ypatingai sumažinti kainą, kai kurie tiekėjai naudoja pigesnes technologijas. Pavyzdžiui, kai kuriais atvejais puikios kokybės šviesolaidinis internetas įvedamas tik iki daugiabučio namo laiptinės. Į pačius butus internetas patenka per paprastus vytos poros laidus. Taigi, namuose iš tiesų naudojamas dalinis šviesolaidinis interneto ryšys,.

Kita gudrybė – pasiūlyti naudotojui patrauklios kainos, bet žemos kokybės šviesolaidinio interneto kabelius. Tokiu atveju pats ryšys gali būti stabilus, greitas, tačiau šiuos privalumus prislopina prastos tiekimo medžiagos. Panašią meškos paslaugą padaro ir pigiausi interneto perdavimo, paskirstymo įrenginiai.

Visiškai priešingai elgiasi kokybiškas paslaugas teikiantys specialistai. Jie kabelius tiesia iki pat reikiamo kištukinio lizdo ir pasiūlo patikimus interneto ryšio skirstymo prietaisus. Tokiais atvejais galima džiaugtis nuo 100 iki 1000 mbps siekiančia ryšio sparta.

Atpažinti skirtingų technologijų naudojimą nėra labai paprasta, nes tiekėjai apie tai dažniausiai nutyli, todėl prieš nuspręsdami rinktis vieną ar kitą tiekėją galite pasikonsultuoti su patyrusiais „myPlan“ ekspertais. Jie ne tik patars, kokį variantą rinktis geriausia, bet ir paaiškins visus kokybiško šviesolaidžio ryšio tiekimo niuansus. Tokiu būdu žinosite, už ką mokate pinigus. 

Šviesolaidinio interneto įdiegimas Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje

Šviesolaidinio interneto populiarumas šiandien sparčiai auga. Didžiuosiuose mūsų šalies miestuose esama ir vietinių, ir visoje Lietuvoje žinomų tiekėjų. Šviesolaidinis internetas Vilniuje tiekiamas visuose mikrorajonuose, netgi priemiestyje. Panaši situacija ir kituose didesniuose miestuose. Tačiau tarp daugybės virtualaus ryšio tiekėjų yra tokių, kurie naudoja pigesnius interneto tiekimo būdus.. Pavyzdžiui, jie drąsiai tiesia kokybiškus kabelius iki laiptinės, o butuose panaudoja paprastus laidus. Todėl visus tiekėjus reikėtų vertinti atsargiai.

Kalbant apie šio tipo interneto ryšį verta žinoti, kad jis aktualiausias daugiabučių gyventojams. Šviesolaidinis internetas Vilniuje ir kituose šalies miestuose tiekiamas plačiai, bet tik esant tam tikroms sąlygoms. Daugeliui gyventojų aktuali interneto tiekimo kaina. Ją lemia kokybė, greitis, stabilumas (gedimų dažnis), tiekėjo reakcija į gedimus, aptarnavimo įpročiai. Būtent dėl kainos svarbos ir atsiranda įvairių pigesnių interneto tiekimo sprendimų.

Šviesolaidinis internetas Vilniuje, Kaune bei kituose šalies miestuose gali būti įvedamas ir individualių namų teritorijoje. Tačiau toks noras lemia gerokai didesnes tiekėjo sąnaudas. Jos neretai perduodamos pačiam klientui – sudaroma paslaugos įvado sąmata, kurią turi padengti būsimas interneto naudotojas. Būtent dėl aukštos kainos šviesolaidiniu ryšiu naudojasi mažai individualiuose namuose gyvenančių žmonių. Tai – dar vienas įrodymas, kokios svarbios yra išlaidos paslaugai teikti ir gauti.

Interneto įvedimo daugiabučiuose namuose išlaidas padengia patys tiekėjai.  Todėl šviesolaidinis internetas Kaune, Vilniuje ar kitų miestų mikrorajonuose dažniausiai kainuoja mažiau nei apylinkėse. Čia jis ir populiaresnis kitokių tipų interneto ryšį. Gali būti, kad po kelių metų šviesolaidinio interneto įvedimo kainos keisis. Tačiau kol kas individualių namų gyventojai galipasirinkti ir kitokio tipo interneto ryšį. Kuris iš jų verčiausias dėmesio, apsispręsti tikrai galima pasitarus su „myPlan“ interneto ekspertais. 

Paveikslėlis
Geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus

Naudinga informacija