Banner image

Geriausi Viasat interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 12.99 Eur/mėn
Gauti Viasat pasiūlymus
myPlan: Visi interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su myPlan ir gaukite Viasat pasiūlymus

Interneto planų pasiūlymai
Interneto + TV pasiūlymai
Televizijos planų pasiūlymai

Gedimai ir techninė pagalba Viasat klientams: 1609

Viasat televizija

Viasat televizijaViasat – „myPlan“ partneris, besirūpinantis puikios kokybės palydovine televizija. Ši skaitmeninio tipo transliacija siūlo mėgautis daugybe kanalų, patogiu valdymu, aukšta vaizdo ir garso raiška. Tai – puikus pasirinkimas smagiam visos šeimos laisvalaikiui.

Televizijos galimybės. Skaitmeninė palydovinė transliacija – technologinis sprendimas, leidžiantis mėgautis paslauga kur bebūtumėte. Tokią televiziją galite įsivesti bet kuriame Lietuvos mieste, netgi ten, kur nepasiekiami kiti transliacijos būdai.

Skaitmeninis signalas suteikia galimybę matyti daugybę kanalų. Viasat rūpinasi nelietuviškų programų įgarsinimu, subtitrais, todėl galite rinktis ir tarptautinius kanalus. Pasirinkę šią televiziją savo namams, visuomet matysite išsamią savaitės programą ir džiaugsitės išskirtine veiksmo ar kovos scenų, panoramų, garso efektų kokybe.

Plano pasirinkimas. Viasat siūlo 4 televizijos planus. Visi jie sudaryti iš 45 kanalų. Jei pageidaujate, galite rinktis planą su internetu. Jo duomenų perdavimo limitas siekia 20 arba 50 gigabaitų. Internetas suteikia daugiau galimybių ir kitam planui. Užsisakę rinkinį su „Viaplay“, dalį programų įrašų galėsite žiūrėti tiesiog internete.

Skaitmeninė palydovinė televizija suteikia galimybę mėgautis ypatingai aukštos kokybės – HD kanalais. Tokiu privalumu nemokamai naudositės užsisakę „Platininį“ programų paketą. Žinoma, HD kanalus už papildomą mokestį galite matyti ir įsigiję kitokius programų rinkinius.

Įranga ir kaina. Tam, kad galėtumėte žiūrėti palydovinę televiziją, reikia specialios įrangos. Į jūsų namus atvykę meistrai turi sumontuoti lėkštės pavidalo Viasat palydovinę anteną. Taip pat reikalingas televizoriaus modulis ir imtuvai. Ypatingo dėmesio vertas HD kanalus iškoduojantis ir programą galintis įrašinėti imtuvas. Jei pasirinksite planą su internetu, reikės ne tik šių įrenginių, bet ir SIM kortelės, maršrutizatoriaus.

Profesionalia, kokybiška įranga rūpinasi pati Viasat bendrovė. Ji parenka tokius įrenginius, kurie užtikrina didžiausią transliacijos kokybę. Visą įrangą galite įsigyti ar tiesiog nuomotis už nedidelę kainą tiek laiko, kiek galioja jūsų sutartis.

Galutinei kainai įtakos turi ir papildomos paslaugos – televizijos transliavimas keliems televizoriams, autorinių bendrovės kanalų užsakymas. Jei norite, kad kaina už puikų planą būtų kuo mažesnė, pravers akcijos. Jos naujiems klientams siūlomos išties dažnai. Tuomet televizija per mėnesį gali kainuoti vos keliolika eurų.

Viasat televizija – tobulas pasirinkimas svajojantiems apie lengvai pasiekiamą ir daug privalumų suteikiančią transliaciją. Norėdami užsisakyti geriausią paslaugos planą, tiesiog palikite kontaktinius duomenis „myPlan“ – viskuo kitu padės pasirūpinti patyręs specialistas.

Paveikslėlis
Geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus

Naudinga informacija