Banner image

Geriausi Bitės interneto pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 6.00 Eur/mėn
Gauti Bitės pasiūlymus
myPlan: Visi interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su myPlan ir gaukite Bitė pasiūlymus

Interneto planų pasiūlymai

Gedimai ir techninė pagalba Bitė klientams: 1501

Bitė internetas

Bitės internetasBitė yra vienas iš ilgiausiai veikiančių mobiliojo ryšio tiekėjų Lietuvoje, kuris vartotojams siūlo ir 4G bei 4G+ namų internetą. Vieni iš didžiausių šio tiekėjo privalumų – ilgametė patirtis, puiki reputacija, gausus patenkintų klientų ratas ir nuolat modernėjančios interneto paslaugos. Bitė nebėra tik mobiliojo ryšio operatorius, šiuo metu jie smarkiai plečia savo veiklą ir jau gali pasiūlyti ir puikius interneto planus namams.  Bitė bendradarbiauja su „myPlan“ galėdama pasiūlyti interneto planus platesniam vartotojų ratui.

Šiuo metu Bitė turi 3 pagrindinius telefonams skirtus ir 3 interneto planus, kiekvieną iš jų apžvelgsime šiek tiek plačiau, kad geriau įvertintumėte ko būtent Jums labiausiai reikia.

Bitė planai

BITĖ planai – dar vadinami pokalbių planais, jie įtraukia tam tikras interneto paslaugas į savo privalumų sąrašą. Jie aktualiausi ieškantiems interneto savo išmaniajam įrenginiui.

Planas Žalias – neriboti gigabaitai bei nemokamas naršymas tam tikruose puslapiuose bei neriboti gigabaitai įvairiose programėlėse. Išmanioji navigacija WAZE, naujienų portalai Delfi, 15min ir Verslo Žinios bei socialinis tinklas Facebook gali būti naudojami be jokių apribojimų.

Planas Raudonas – nemokami 20 GB ES ir EEE erdvėje. Visiems klientams užtikrinama gera kaina ir gan didelis leidžiamų parsisiųsti duomenų kiekis. Taip pat neriboti gigabaitai su Waze, Facebook bei naujienų portalais.

Planas Salotinis – 10 GB duomenų ES ir EEE erdvėje bei jau minėti neriboti gigabaitai programėlėms, jeigu naršote Lietuvoje.

Bitė interneto planai

Interneto planai – mobilusis Bitės internetas gali aptarnauti įrenginius namuose, bet tuo pačiu ir gali keliauti su jumis. Kadangi modemas yra kompaktiškas ir mažas, jis puikiai tilps jūsų kuprinėje ar net kišenėje, o patrauklūs planai leis mėgautis jo teikiamais privalumais.

Planas 5 GB – su šiuo planu galite išnaudoti 5 gigabaitus duomenų per mėnesį. Neribotų gigabaitų programėlėms bei paslaugoms nėra. Jis yra pigiausias iš visų trijų.

Planas 15 GB – analogiškos sąlygos 5 GB planui, tik, kad leidžiamas duomenų kiekis yra tris kartus didesnis.

Neriboti GB – Šis planas siūlo tikrai dideles galimybes daug keliaujantiems ar naršantiems. Neriboti gigabaitai leis lengviau atsipūsti tiems, kurie daug dirba ir komunikuoja išmaniuoju įrenginiu. Nuolat galėsite palaikyti ryšį, bendrauti, žiūrėti nuotraukas ir visada būti tinkle.

Bitė interneto privalumai ir kodėl verta užsisakyti per myPlan.lt?

Pagrindinis šio operatoriaus privalumas yra tai, jog jo 4G ryšys dengia maždaug 99 procentus Lietuvos teritorijos, o juo naudotis gali beveik visi Lietuvos gyventojai. Tai toks technologinis pasiekimas, kuriuo didžiuotis gali tik kelios įmonės. 

Su Bitės internetu sau tinkamą planą ras verslo ir privatūs klientai. „myPlan“ nori Jums padėti išsirinkti geriausią pasiūlymą, todėl susisiekite su mumis ir aptarsime plano  galimybes! Esame skaidri, objektyvi ir nepriklausoma interneto paslaugų pardavimo įmonė, tad džiaugsimės, jeigu su mumis rasite tinkamą Bitės interneto planą savo namams ar verslui. Mūsų paslaugos yra nemokamos, o kainos tokios pat kaip perkant iš tiekėjo ar net mažesnės.

Paveikslėlis
Geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus

Naudinga informacija