Banner image

Geriausi Home3 interneto ir televizijos pasiūlymai

Pasiūlymai nuo 9,99 Eur/mėn
Gauti Home3 pasiūlymus
myPlan: Visi interneto ir televizijos tiekėjai vienoje vietoje

Susisiekite su myPlan ir gaukite Home3 pasiūlymus

Interneto planų pasiūlymai
Interneto + TV pasiūlymai
Televizijos planų pasiūlymai

Gedimai ir techninė pagalba Home3 klientams: 1609

Home3 televizija ir internetas

Home3 (buvęs Viasat, TVPlay home) televizija ir internetas

TVPlay Home (buvęs Viasat) – skaitmeninės palydovinės televizijos transliuotoja. Nuo 2016 m. viena jos siūlomų paslaugų yra ir internetas. Ši bendrovė yra stambiausia ir patikimiausia iš palydovo transliuojamos televizijos tiekėja Lietuvoje. Per „myPlan“ visas TVPlay Home paslaugas galite užsakyti patogiai, saugiai ir greitai.

Pagrindinės paslaugos. Svarbiausia šios kompanijos paslauga yra vienos rūšies – skaitmeninė palydovinė televizija. Šio tipo transliacija užtikrina ypatingai didelį kanalų skaičių. Skaitmeninė technologija leidžia matyti ypatingai raiškų vaizdą ir tiksliai atkurti garsus. Be to, galite mėgautis HD kokybės programomis. Didžiausias transliacijos privalumas – plati geografinė aprėptis. Šio tipo televiziją galite įsirengti ten, kur nepasiekia kitos transliacijos rūšys.

TVPlay Home bendradarbiauja su mobiliojo ryšio kompanija „Bitė Lietuva“. Ši partnerystė leidžia klientams teikti dar vieną aktualią paslaugą – mobilųjį internetą. Toks internetas teikiamas tik kartu užsakius ir televiziją. Mobiliojo interneto ryšys yra puikus pasirinkimas, jei norite naršyti tiek namuose, tiek už jų ribų – pavyzdžiui, užmiesčio sodyboje.

Klientai. Palydovinę televiziją ir internetą galite užsakyti savo namams arba verslui. Namų žiūrovams skirti 4 planai. Verslo atstovams siūlomas vienas planas, kurio kanalai renkami pagal tikslinę auditoriją. Pavyzdžiui, sporto klubuose rodomi muzikiniai, sporto kanalai, viešbučiuose – filmų, vaikiškos programos. Dėl galimybės transliuoti televiziją įmonėms reikėtų tartis atskirai.

Planai ir kanalai. Šios transliuotojos namų televizija leidžia matyti apie 45 kanalus. Programų paketai skiriasi kaina pagal siūlomus imtuvus, galimybę žiūrėti HD ir autorinius kanalus, interneto prieigą. Internetas pasižymi ribotu duomenų perdavimu. Rinktis galite 20 arba 50 GB dydžio limitą.

Bet kuris televizijos planas apima lietuviškas ir užsienio (rusiškas, angliškas) programas. TVPlay Home taip pat siūlo rinktis kelis autorinius sporto, dokumentikos, pažintinius, filmų kanalus. Visi programų paketai gali būti transliuojami į vieną ar kelis televizorius. Dar viena patogi paslauga – „Viaplay“, leidžianti žiūrėti dalį laidų ir filmų internetu jums patogiu laiku.

Palydovinė televizija yra vienas nebrangių technologinių sprendimų. Jai dažnai skelbiamos akcijos, priklausančios nuo plano, papildomų paslaugų ir sutarties trukmės. Jei norite, kad jūsų namus ar įmonę TVPlay Home (buvęs Viasat) televizija ir internetas pasiektų geriausiomis sąlygomis, užsakykite paslaugas per „myPlan“. Jums paskirtas konsultantas ne tik pateiks aktualią informaciją, bet ir patars, kaip pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais.

Paveikslėlis
Geriausi interneto ir televizijos pasiūlymai
Gauti pasiūlymus

Naudinga informacija